שניר הובלות תל אביב והמרכז

הובלות בחולון – לעבור דירה בקלי קלות

טלפון

תנו לייק!

צרו קשר!

  shutterstock_134365157

  לעבור דירה בחולון זה סיפור לא פשוט הדורש מאיתנו לא מעט הכנות, היערכות והתארגנות מוקדמת להובלות בלי כאבי ראש.

  1. עלינו למצוא דירה חדשה, דבר הלוקח זמן ואנרגיה. הדירה הבאה אמורה לענות בצורה האופטימלית ביותר על הצרכים שלנו, ביחס לדירה או לבית בהם התגוררנו עד כה, החל מקרבה לגני הילדים או בית הספר, דרך קרבה לעבודה ועוד שאר קריטריונים אותם אנו לוקחים בחשבון בתהליך החיפוש.
  2. עלינו לארוז את כל הדברים, מספיק זמן לפני המעבר, לדאוג לארגזים, למסקנטייפ, לעשות סדר בין הדברים אותם אנו לוקחים יחד איתנו לדירה הבאה ואלו שלא, להחליט מה עושים איתם – תורמים, מוכרים, מעבירים הלאה ועוד.
  3. עלינו לדאוג לרכוש את הרהיטים החדשים ומכשירי החשמל, בהתאם למה שחסר לנו ולבדוק שהכל תואם לדירה החדשה מבחינת המידות, שלא לדבר על השוואות מחירים, בדיקות צרכנות, תקנים, אחריות, הובלה וכו׳.
  4. במידה ואנו בוחרים להשאיר חלק מהדברים מאחור, עלינו לחפש אנשים שירכשו את הרהיטים והחפצים שלנו במחיר ״יד שנייה״.
  5. עלינו לדאוג לחברת הובלות מקצועית שתסייע לנו בתהליך המעבר. כאן אנחנו בשניר הובלות נכנסים לתמונה עם ניסיון ומקצועיות של שנים רבות בתחום ההובלות ומעברי דירה – קטנים וגדולים!.

  חברת הובלות בחולון ״תופרים״ לכם את ההובלה המושלמת

  אם אז אתם נמצאים בתהליך של מעבר דירה לעיר חולון או עוברים דירה בתוך העיר חולון או עוברים דירה מחולון לעיר אחרת, הגעתם למקום הנכון. פיתחנו עבורכם שיטת הובלה חדשה – אנחנו נתאים לכם את ההובלה שמתאימה לצרכים שלכם… מה זה אומר?

  לפני שאנחנו קובעים תאריך ושעה להובלה, יחד אתכם בהתאם ללוח הזמנים שלכם כמובן, נשאל אתכם את כל השאלות שיאפשרו לנו להתאים לך את ההובלה הטובה ביותר עבורכם כדי שהמעבר יתבצע בצורה חלקה, מהירה ופשוטה גם עבורכם וגם עבורנו. התהליך אמור לחסוך לא מעט זמן וכאבי ראש ביום ההובלה עצמו, הרי לא חסרים סיפורים של מעברי דירה כושלים בין אם בשל עיכוב אדיר של חברת ההובלות או בין אם כתוצאה מחוסר יכולת ומיומנות לבצע את המעבר בצורה המיטבית.

  אז כל מה שאתם צריכים לעשות, הוא ליצור איתנו קשר, זאת לאחר שהתרשמתם ממגוון השירותים אותם אנו מספקים החל מהובלות קטנות עד גדולות, דרך השכרת נגררים שתאפשר לכם לבצע את ההובלה לבד במידת האפשר ולהוזיל את עלויות המעבר ועד לפירוק והרכבה של רהיטים. בהתאם לסוג ההובלה נבחר ביחד את סוג הרכב ואת נפח הצוות המקצועי שיסייע במעבר.

  הצוות שלנו היה כבר בכל סוגי מעברי הדירות החל מדירות ברחובות צרים, ללא מעלית בקומה גבוהה ועד להרמה של חפצים כבדים הדורשים מנוף. אז קדימה, בואו נעבור ברגוע, בצורה נינוחה ומקצועית שתאפשר לנו מעבר דירה חלק.

   

  הובלות בחולון

  דילוג לתוכן