חברת שניר הובלת כספות – שירות מעל הכל!

חברתנו מבצעת הובלת כספות בתל אביב וכל אזור מרכז הארץ.

שניר פתרונות שינוע מציעים מגוון שירותי הובלות תוך כדי מתן שירות טכני מקצועי ויעיל. לאחר שנים רבות בהן צברנו ניסיון וידע רב אנו יודעים לספק הובלת כספות בצורה שתגרום לכם נחת ותמנע מכם התעסקות מיותרת בהרכבה ופירוק ואולי הדבר החשוב ביותר – אמינות! העובדים בחברה נמצאים איתנו כבר שנים רבות וכולם עברו מבדק רקע מקיף כאשר אין בעברם רקע או רישומים פליליים כך שתוכלו להיות בטוחים שאתם בידיים טובות ומעבר להעברה בכל העניינים הטכניים תוכלו להיות בטוחים שהמידע הרגיש בנוגע למיקום הכספת או העברתה לא יגיע לאוזניים הלא נכונות. כספת מיועדת לדברים שאנו רוצים לשמור על מנת שלא יאונה להם כל רע, אלו הדברים החשובים לנו ביותר, לחלקם יש ערך רגשי רב ולחלקם ערך כספי גדול, מכאן או מכאן מדובר בפריטים בעלי רגישות רבה ובהובלת הכספת עצמה כמו גם בתכולתה צריך לנהוג במקצועיות בלתי מתפשרת!

הובלת כספות – הובלה למקצועני בלבד

הובלת כספות היא עניין למקצוענים בלבד! לעיתים מדובר בכספות כבדות שפירוקן והרכבתן צריכה ידע טכני ומקצועי. כמו שלא תיתנו לכל אחד להגיע אל הרכוש הנמצא בתוכה כך אסור לכם לאפשר לכל חברה להוביל את הכספת. דרושה חברה מקצועית שיודעת לתפעל את העניין המורכב על כל הרגישויות שיש בו. שניר פתרונות שינוע היא הבחירה הנכונה עבורכם כאשר אתם נדרשים להוביל כספת ממקום למקום. קיימים סוגים שונים של כספות בגדלים שונים ומאחר וכל יעודן הוא מניעת הפריצה אליהן לכל אחת מהן מורכבות אחרת ותחכום ייחודי שתפקידו למנוע ולהקשות את הפירוק וגילוי המיקום בו הן הורכבו. דברים אלו מטבע הדברים הופכים את כל עניין ההרכבה והפירוק של הכספת לדבר מסובך ומורכב שמצריך ידע מקצועי רב וניסיון בתחום הכספות. בין אם הכספת שלכם מיועדת לשמירת מסמכים בלבד ובין אם לשמירת תכשיטים וחפצי אומנות עדיין מדובר בכספת והבחירה בספק שיבצע את ההובלה שלה הוא מרכיב חשוב ביעילותה במיקום החדש בו היא מותקנת. הכספות הגדולות יכולות להגיע למשקל מעל טון בעוד הכספות הקטנות אף הן בעלות משקל רב אם כי פחות מהגדולות, לצורך הובלת כספות דרוש ציוד מתאים שמיועד למשקלים כבדים, במיוחד אם מדובר בהובלה עם מנוף מקומה גבוהה. נדרשת לצורך העניין הקפדה על כללי בטיחות גבוהים כמו גם אמינות ושמירה על דיסקרטיות. בעת הובלת הכספת לא נרצה שכל השכנים יבחינו במה מדובר ולכן נדרשת פעולת הסוואה ושמירה על פרופיל נמוך. נרצה שהעברת הכספת ממקום למקום תראה לעוברים בדרך כהובלה רגילה לחלוטין ועל ידי זה לא נעורר תשומת לב מיותרת.

לכל כספת נדרש טיפול שונה המותאם למורכבותה ולעניינה הפרטי. ישנן כספות הדורשות צוות גדול וציוד מיוחד וישנן כספות שלצורך העברתן נדרש רק אדם אחד בעל ידע טכני בהרכבה ופירוק. בשניר פתרונות שינוע תוכלו למצוא את כל הפתרונות הנדרשים לכם לצורך הובלת כספות בצורה מקצועית, יעילה, דיסקרטית ואמינה. נשמח לקבל את פנייתכם ולפי פרטי הכספת המדוברת לתת לכם הצעת מחיר שכוללת את כל הדברים הנדרשים לצורך הובלת הכספת לעדה החדש, פירוקה והרכבתה. יש ביכולתנו הלוגיסטית גם את האפשרות להובלת הפריטים המאוכסנים בכספת באופן בטוח וזריז תוך כדי שמירה על פרטיותכם ועל הרכוש החשוב לכם. לפני כל הובלה אנו דואגים לעשות ביטוח כך שכל עוד הרכוש שלכם נמצא ברשותנו אתם יכולים להיות רגועים ובטוחים שאתם מכוסים בכל הכיוונים ואין לכם ממה לחשוש. נשמח לעמוד לשירותכם ולתת לכם מענה כולל ומקיף בכל הנוגע להובלת כספות ושינוע תכולתם. התקשרו עוד היום כדי לקבל הצעת מחיר – 052-449-2267

אז למה לבצע איתנו הובלות קטנות בתל אביב?

1

ניסיון למעלה מ 17 שנה.

2

יכולות לוגיסטיות מהטובות ביותר בארץ.

3

מחירים נוחים לכל סוגי הלקוחות.

Call Now Button