שניר הובלות תל אביב והמרכז

הובלת ספה

טלפון

תנו לייק!

צרו קשר!

  shutterstock_134365157

  הובלת ספה
  admin

  הובלת ספה

  הדבר הראשון שאנחנו מסתכלים עליו כאשר אנחנו צורכים מוצר חדש הוא מחיר המוצר.

  הובלת ספה

  אין זה משנה מהי רמת ההכנסה שלנו, גבוהה או נמוכה, אנחנו נרצה להבטיח כי המוצר יהיה זול ביותר. ניתן לומר בביטחון כי התניה זו של אנשים היא כמעט טבע שני ויש לבצע מחקרים מדוע זה כך. יתכן והדבר נובע מכך שכסף הוא בעל חשיבות עצומה בחיים המודרניים וכך חיסכון של כסף הוא בעל משמעות גדולה לכל אדם באשר הוא ואין זה משנה מהי רמת ההכנסה שלו. כך יוצא כי הובלת ספה מחיר היא דבר חשוב ביותר עליו יש לתת את הדעת. אך שימו לב כמה שמחיר הובלת הספה חשוב, אין הוא הדבר היחידי עליו יש להסתכל. יש בין היתר לבדוק כי המובילים יודעים את עבודתם בצורה אמינה ויבצעו אותה ללא תקלות. כמו כן יש לוודא כי המובילים הם אנשי שירות שיתייחסו אליכם נחמד ובצורה טובה.

  הובלת ספה מחיר – וודאו כי החברה קרובה למקום מגוריכם

  כאשר אתם מזמינים מובילים לשם הובלת ספה מחיר, אתם צריכים להסתכל על דברים נוספים פרט למחיר ההובלה כפי שנאמר בפסקה הקודמת. אחד הדברים החשובים ביותר עליהם צריך להסתכל בכדי לוודא כי ההובלה איכותית היא לוודא את מיקום חברת ההובלות. זו יכולה להיות החברה הטובה ביותר להובלה אך אם היא לא ממוקמת קרוב למקום מגוריכם לא כדאי לכם לשכור אותה מכיוון שהיא תגבה ממכם מחיר גבוה יותר מאשר חברה המקורבת למקום מגוריכם. זהו דבר חשוב ביותר עליו יש לתת את הדעת ולפעול בהתאם לו.

  הובלת ספה מחיר – מדוע עדיף לבחור בחברה אמינה להובלות?

  הובלת ספה מחיר חייבת להתבצע על ידי החברה האיכותית ביותר שיש והטובה ביותר שיש. הדבר הכי חשוב שיהיה לחברה הוא אמינותה. ככל שהחברה תהיה יותר אמינה כך אתם תדעו כי ההובלה שלכם תהיה הרבה יותר איכותית. חברה אמינה היא דבר חשוב ביותר ואין להתפשר עליו. זכרו זאת כאשר אתם בוחרים חברת הובלות.

  הובלת ספה יכולה להיות מטלה קשה, בין אם מדובר במעבר לבית חדש, החלפת ספה ישנה או פשוט סדור מחדש של הסלון. שימוש בציוד הנכון ובטכניקות הבטוחות ביותר יכול לחסוך זמן ולעזור לך למנוע נזק לבית, לספה ולגב. מדריך זה ילמד אותך כיצד להזיז ספה עם טיפים והוראות מועילות  ואינפורמטיביות, כך שתוכל להירגע וליהנות ממנה תוך זמן קצר.

  א. הכנה, מדידה ותכנון

  לפני הובלת הספה, כדאי לקחת כמה דברים בחשבון. ממדידת הספה שלך ועד להכנת ציוד הובלה וקביעה אם שווה בכלל להעביר ספה, הנה הטיפים שלנו להכנה ותכנון:

  • החלט אם אתה לוקח אותה איתך: כמה רחוק אתה עובר, יכול להיות גורם משמעותי בהחלטה שלך אם להוביל  ספה או לא. למעבר בין ערים, עלות הובלת הספה הישנה עשוי להיות פחות משתלם מאשר מכירה או תרומה של הספה לפני המעבר, וקניית ספה חדשה במיקום החדש שלך. אם אתה עובר בתוך הארץ, תצטרך לעטוף אותו בזהירות, לשכור משאית הובלת ספות או להשתמש ברכב שטח או טנדר גדול יותר כדי לבצע את העבודה.
  • מדוד: האם אתה מוביל ספה, כורסת אהבוה או חלק מסלון? גודל הספה ישפיע על עלות העברתה. לעתים קרובות ספה יכולה להיות אחד הרהיטים הגדולים ביותר שישתלבו במשאית הנוסעת. מדוד את האורך, הרוחב והעומק של הספה שלך. מידות אלו יעזרו לך להבין מהי הדרך הטובה ביותר להזיז את הספה.
  • מפה את הנתיב שלך: לעתים קרובות יש צורך להפוך ספות על הצד או להזיז אותם מהבית מדלת אחורית גדולה יותר. ייתכן שיהיה עליך להסיר דלתות או לרפד מסדרונות צרים. חשב את נתיב התנועה שלך, קח זמן למדידת פתחי דלת, חלונות או כל מכשול אחר בדרך, כדי לעזור לתכנן קדימה.
  • גיוס עזרה: ספות וכורסאות קלים יותר עשויים לדרוש רק שני אנשים, עם זאת, רהיטים גדולים יותר עשויים להזדקק לארבעה אנשים כדי להרים בכל צד. אם אינכם שוכרים מובילים מקצועיים, זה זמן טוב לגייס עזרה מבני משפחה וחברים.
  • אסוף אספקה: החדשות הטובות הן, שכשזה מגיע להעברת רהיט, אין צורך בהרבה במונחים של אספקה. ודא שיש לך את הפריטים האלה בהישג יד בעת הובלת ספה:

  עגלה ידנית

  רצועות הרמה

  נייר דבק לאריזה

  רצועות קשירה

  ניילון ואקום

  מחליקי ריהוט

  בנוסף, השכרת משאיות היא אופציה מצוינת עבור הובלות למרחקים קצרים או ארוכים.

  ב. עטוף את הספה

  אתה מעוניין להגן על הספה שלך מכל נזק על ידי עטיפה בשמיכות הובלה ו/או ניילון ואקום, תלוי בבד של הספה שלך.

  • התחל בהסרת השמיכות והכריות ואריזתן בנפרד בשקית או בקופסה קטנה.
  • הסר את הרגליות ונתק את כל המסעדים, במידת הצורך. כך תבטיח שלא יהיה נזק בעת מעבר דרך פתחים. עבור רהיטים גדולים, יש לפרק לפי המדריך למשתמש. הנח את כל הברגים, הרגליות ושאר חלקי הספה באותה קופסה כמו הכריות ותייג את הקופסה בהתאם.
  • עבור ספת שינה, הסר תמיד את המזרן כדי להקטין ככל האפשר את משקל הספה במהלך ההובלה.
  • כעת, החל מבסיס הספה, השתמשו בניילון ואקום ו/או שמיכות הובלה כדי לעטוף את כל הספה. עטוף כל קצה עם נייר דבק.

  טיפ: כשאתה עוטף את הספה למעבר דירה, זכור זאת: אנו ממליצים להשתמש בשמיכות הובלה לחומרים עדינים יותר, כמו עור, שכן ניילון ואקום עלול להרוס את הגימור. לאחר מכן תוכל להשתמש בניילון ואקום ובנייר דבק כדי לארוז הרמטית את השמיכות במקומן.

  ג. הזזת הספה

  בקש מהעוזר שלך להרים את הקצה בהתאם לגודל הספה שלך. תקשרו ביניכם תוך כדי הרמה והקפד להרים עם הברכיים כדי למנוע פציעת גב. אל תרים את הספה גבוה אלא שמור אותה נמוכה וצמודה לגופך.

  • הובלת ספה ע"י דולי זה די פשוט. אם הספה גדולה יותר או שהנתיב לרכב ארוך, תרצו להשתמש בדולי ריהוט שטוח או בעגלה ידנית. עם עוזר בכל צד, הטה את הספה אנכית על קצה אחד והחלק אותה לאט על הדולי. אבטח אותו על הדולי עם רצועות הקשירה שלך וגלגל אותו למשאית.
  • הזזת ספה בחלל צר כמו פינה דורשת קצת תכנון. בדוק אם ניתן להסיר את הרגליות, ע"מ להקל על התהליך. סובבו את הספה על הקצה, כשאדם אחד מרים כל צד. סובב, והטה את הספה מעבר לפינה.
  • כאשר מעבירים ספה דרך דלת קטנה או צרה, ניתן להטות ולסובב את הספה כדי להוציא אותה מהחדר. עבור ספות קטנות יותר או כורסאות אהבה, תוכל להטות ולהחליק אותם דרך הפתח במצב זקוף. עם ספות גדולות יותר, בקש מהעוזר להדריך אותך מתוך החדר תוך כדי סבוב זוויתי דרך הדלת על ידי הטיה וסיבובה.
  • אם אתה צריך להזיז ספה למעלה או למטה, אתה בהחלט תצטרך עזרה. בהזזת ספה למעלה, חשוב לשים לב שבמצב זה לא תוכל להשתמש בדולי או מחליקים, אז קח בחשבון את המשקל והגודל של הספה שלכם וגייס את העזרה הנכונה . כל אדם יצטרך להרים את הקצה שלו ולתקשר בזמן שתובילו צעד צעד לאט מאוד.. תקשרו תוך כדי הרמה והקפדו להרים עם הברכיים כדי למנוע פציעה בגב. אל תרים את הספה גבוה אלא שמור אותה נמוכה וצמודה לגופך.

  במקרים מסוימים יש צורך להעביר את הספה מעל מרפסת או דרך החלון. זה מסובך אבל ניתן לעשות זאת עם הציוד הנכון וכמות מכובדת של עזרה. לאחר שהספה עטופה כראוי, תצטרך לאבטח אותה עם רצועות הרמה משני הצדדים לצורך הנפה. ודא שהרצועות עוטפות את הספה לחלוטין. כעת, כאשר שני אנשים על המרפסת ושניים על הקרקע, הנח את הספה על צדה כך שתעמוד אנכית. בקש מהעוזרים במרפסת למשוך את רצועות ההרמה כדי שהספה תתחיל להתרומם. ברגע שהספה נמצאת באוויר, שני העוזרים האחרים יכולים ללכת למרפסת כדי להרים אותה מעל המעקה. אם אתה מזיז אותו למטה ממרפסת, השלם את החלק האחרון הפוך.

  אם אתה מעביר ספה דרך חלון, השאר אדם אחד או שניים משני צדי המסגרת כדי להקל על המעבר.

  טיפ: כשאתם מתכננים להוביל ספה לבד – אפילו לחדר אחר בבית – שקול להשתמש במחליקי רהיטים כדי לבצע את העבודה. כל שעליך לעשות הוא למקם מחליק מתחת לכל רגל של הספה ולהחליק אותו בזהירות לחדר הסמוך.

  ד. טעינה ופריקה של הספה

  ברגע שהספה יצאה מהבית, הגיע הזמן להעמיס אותה על המשאית. תשכיר משאית שתגיע בדרך כלל עם רמפה הידראולית כדי להקל על העבודה.

  באמצעות הדולי או עגלת היד, העמד אדם מכל צד והנח את הספה על המשאית. העבר אותו לחלק האחורי של המשאית ואבטח אותו עם רצועות קשירה.

  אם אתה מעביר ספה לרכב שטח או טנדר, השתמש באותה שיטת הרמה שבה השתמשת קודם לכן, עם עוזר בכל צד כדי להרים ולהעמיס את הספה. אבטח את הספה בחלק האחורי של הקבינה, מאובטחת באמצעות רצועות, כדי למנוע ממנה לזוז במהלך ההובלה.

  בעת פריקת הספה, הורד אותה מהמשאית באותו אופן שבו העמסת אותה והשתמש באותן שיטות כדי להעביר אותה למקום החדש.

  ה. טיפים להעברת ספה

  • כאשר אתה מתכונן להזיז ספה, קח בחשבון את המשקל והגודל של הספה. החלט אם באמת יש לך את הזמן או הכוח להעביר אותה בעצמך או אם אתה מעדיף שאנשי מקצוע יעשו זאת עבורך.
  • הרם תמיד עם הרגליים, לעולם לא עם הגב, והקפד על כריעה בעת הרמה. כיפוף במותניים עלול לגרום לפציעה.
  • כאשר מובילים ספה, תמיד תלבש את הבגדים והנעליים הנכונים. נעליים סגורות מומלצות תמיד כדי למנוע פציעות.
  • וודאו שהבית ריק, ללא חיות מחמד או ילדים, בעת העברת רהיטים כבדים כמו ספות. ככל שיהיו פחות מכשולים, כך יקטן הסיכוי לבעיות כלשהן במהלך ההובלה.
  • העברת ספה פנימה והחוצה מחללים קטנים, כמו פינות צפופות ומעליות, תצריך בדרך כלל הסרת הרגליות. הקפד תמיד למדוד את כל החללים לפני המעבר.

  העבר את הספה בין חדרים או ברחבי הארץ בעזרת טכניקות נכונות. עכשיו כשאתה יודע איך להוביל ספה כמו שצריך, תוכל לחסוך זמן ופציעות או בעיות מיותרות. עם ציוד ההובלה והעזרה המתאימים, תוכל להירגע במקום החדש שלך בתוך זמן קצר. בנוסף, השג את הציוד להזזת הספה וכל השאר ללא השקעה מראש.

  images-4

  הובלת ספה במרכז, הובלת ספה תל אביב, הובלת ספה ראשון לציון, הובלת ספה בזול, הובלת ספה עם מנוף, הובלת ספה רמת גן, הובלת ספה הרצליה, הובלת ספה הוד השרון, הובלת ספה רמת השרון, הובלת ספה בזול במרכז, הובלת ספה בזול תל אביב, הובלת ספה עם מנוף תל אביב, הובלת ספה עם מנוף במרכז, מחיר הובלת ספה, מחיר הובלת ספה תל אביב, מחיר הובלת ספה במרכז, מחיר הובלת ספות, הובלת ספות, הובלה של ספה, הובלה של ספה מחיר, הובלה של ספה עם מנוף, הובלה של ספה תל אביב, הובלה של ספה במרכז, הובלה של ספה קטנה, הובלה של ספה גדולה, הובלה של רהיטים, הובלה של שולחנות, הובלה של פסנתר, הצעת מחיר הובלה תל אביב, הצעת מחיר הובלה תל אביב מרכז, הובלת ספה דו מושבית, כמה עולה הובלה של ספות, כמה עולה הובלה של ספות מעוצבות, הובלת ספת בד, הובלת ספץ עור, הובלת ספת זמש, עלות של הובלת ספה אם מדובר על הובלות ספה מהיום להיום

  דילוג לתוכן