שניר הובלות תל אביב והמרכז

טלפון

תנו לייק!

צרו קשר!

  shutterstock_134365157

  Snir-Go - אודות החברה

  חברת הובלות קטנות במרכז

  חברת Snir-Go מציעה מגוון פתרונות יצירתיים בכל הנוגע לשינוע וניוד תכולה ממקום למקום, מה שרוב האנשים מגדירים כהובלות קטנות. החברה מונה צי רכבים להשכרה, שכוללים נגררים לרכב כדי לבצע את ההובלה בכוחות עצמכם, או שירותי הובלות קטנות עם שירות מלא שכולל סבלים, פירוק והרכבה של הרהיטים בבית, טעינה ופריקה של הציוד, ואם תרצו תוכלו לקבל מאיתנו גם שירות של אריזה לתחילת התהליך, ושירות של ניקיון בתים לאחר סופו של התהליך.

  שניר, מנכ"ל החברה, הקים את החברה מתוך חזון ורצון לחלוק את הידע שרכש בתחום של הובלות קטנות, מתוך הבנה מעמיקה שרוב האנשים לא מבינים את מגוון פתרונות השינוע שעומדים לפניהם, וכתוצאה מכך עלולים להוציא סכומי כסף גדולים על הובלה קטנה שיכלו לבצע במגוון צורות ודרכים.

  הובלות קטנות במרכז  פירוק והרכבת רהיטים  השכרת נגררים לרכב

   

  חזון החברה

  החזון שלנו אומר דבר פשוט – אתם יכולים לעשות את זה לבד, במידה ויש לכם את הציוד הנדרש לעבודה, ואת המידע לגבי מגוון הפתרונות שיכולים לשמש אתכם. לא תמיד אתם צריכים לשלם סכומי כסף גבוהים כדי לשכור חברת הובלות שתעשה בשבילכם את הכל מא' ועד ת. וגם אם בסופו של דבר תחליטו להתפנק ושמישהו אחר יעשה עבורכם את כל שלבי העבודה, לפחות תבחרו בזה מתוך מקום מושכל, וככה תוכלו גם להשיג את המחירים הטובים ביותר!

  הובלה קטנה ברמת גןהבעיה בכל הנושא של הזמנת שירותי חברת הובלות, ובפרט במקרים של הובלת דירות, מתחילה כאשר אין לכם את הידע ואת הציוד שנדרש לביצוע ההובלה. כאשר נקודת המוצא שלכם היא עמידה במקום של חוסר אונים, או ליתר דיוק חוסר יכולת לבחור ולהחליט ממקום מודע ומושכל – מיד יגיעו ספקים שונים, חברות הובלה, שיש בידם את היכולת לביצוע העבודה, ומאחר וכל הנושא של שירותי הובלות הוא שירות חד פעמי, שאינו מצריך המשך התנהלות לאחר סיום העבודה, יש לא מעט חברות הובלה שינצלו את התמימות וחוסר האונים שלכם כדי לדרוש סכומי כסף מופקעים בעבור השירות.

  ידע זה כוח. ככה אנחנו מאמינים.. וזה החזון שמנחה אותנו בשירות שאנו מציעים לקהל לקוחותינו! בואו תבינו את מגוון האופציות שעומדות לרשותכם, ואז תבחרו מה שהכי נכון ועדיף לכם. ברוב המקרים של הובלה קטנה, אפשר לעשות את זה באמצעות השכרת נגרר לרכב ליום אחד. אם אין לכם חבר או שניים שיעזרו לכם להרים את התכולה, תוכלו להזמין גם סבלים לביצוע ההעמסה והפריקה.

  אז מה בעצם ההבדל?

  ההבדל הוא שאצלנו בחברת Snir-Go, תדעו כמה עולה השכרת נגרר לרכב, כמה עולה מחיר של סבל לשעת עבודה, נבין יחד את הערכת השעות ומורכבות ההובלה הספציפית שלכם, ואז תוכלו לבחור כמו פאזל את החלקים שנדרשים לכם לביצוע ההובלה בצורה טובה, יעילה, וזולה!

  חברת הובלות במרכז

  דילוג לתוכן