שניר הובלות תל אביב והמרכז

הובלות ברחובות – אתם רק תבחרו את סוג ההובלה, כל השאר עלינו

טלפון

תנו לייק!

צרו קשר!

  shutterstock_134365157

  הובלות ברחובות הצוות המיומן באזור הקיץ כבר בפתח ואיתו אינספור ישראלים שמתכוננים לעבור דירה. אחת הערים שעברו פיתוח ניכר בשנים האחרונות היא לא אחרת מרחובות – פנינת השפלה אשר ממוקמת בלב ליבה של ישראל. רחובות ממוקמת רק 20 דקות מתל אביב, 5 דקות מראשון לציון ונס ציונה ונמצאת על ציר מרכזי מוביל. ברחובות יש את מכון ויצמן ואת בית הספר לחקלאות, לכן אלפי סטודנטים עוברים אליה בכל שנה. בנוסף, מדובר בעיר נפלאה לזוגות צעירים עם או בלי ילדים, גם בשל היותה מאפשרת לשכור דירה במחיר נוח וגם בשל מגוון אפשרויות התעסוקה והחינוך בעיר. עשרות גנים ובתי ספר, פארק המדע שופע במשרדי הייטק, מסעדות ובתי קפה, פרוייקטים של נדל״ן חדשים משולבים עם פארקים ומדשאות, מרכזי קניות, בקיצור עיר מדהימה. אז איפה אנחנו נכנסים לתמונה? בהובלה!.  

  הובלות ברחובות אז איך זה עובד?

  1. אתם בוחרים את סוג ההובלה – אנו מציעים הובלות קטנות והובלות גדולות יותר. את מחיר ההובלה ניתן לתמחר לפי כמות החפצים, מוצרי החשמל ושאר הפריטים אותם אתם מעבירים, כך שלמעשה שיטת תמחור זו מוזילה משמעותית את מחיר ההובלה.
  2. שואלים שאלות – הדרך שלנו לתמחר את ההובלה שלכם, היא לפי מאפייני ההובלה. בחרנו בשיטה זו משום שהאינטרס שלנו הוא שתשלמו מחיר הובלה הוגן ולא סתם לקבוע מחיר כמו שחברות הובלה ותיקות וגדולות עושות. אז נשאל אתכם שאלות כמו מאיזו עיר אתם עוברים האם מרחובות ל …. או מ…לרחובות. המרחק כמובן נכנס לחישוב המחיר. נשאל אתכם גם האם יש או אין מעלית בשני הבניינים, האם ההובלה מתבצעת בבוקר, בצהריים, בערב או בלילה – כן אנחנו מבצעים הובלות קטנות ברחובות 24 שעות ביממה וגם השעה כמובן משפיעה מעט על המחיר. אחרי שנשאל את כל השאלות נוכל לתמחר את ההובלה בצורה הוגנת לשני הצדדים.
  3. כמה מובילים צריך – במידה ומדובר בהובלה קטנה, הובלה שמספיקים אליה 2 מובילים, כמובן שהמחיר יהיה בהתאם, אך אם מדובר בהובלה גדולה יותר, המחיר יעלה בהתאמה.הובלות ברחובות
    חשוב לנו לציין, במהלך השנים פיתחנו אינספור מיומנויות שמאפשרות לנו לתמרן הובלות בתנאים לא פשוטים כמו בניינים ללא מעלית, מעברים צרים במיוחד שלא לדבר על כך שאתם מקבלים כיסוי מלא כלומר ביטוח על כל הדברים שלכם.   הרעיון הוא ״לתפור״ לכם את ההובלה המושלמת בהתאם לזמנים שבהם אתם יכולים לעבור דירה, בהתאם לכמות הפריטים שלכם כדי שהכל יתבצע תיק תיק. תזכרו, לעבור דירה זה אמנם סיפור לא פשוט, אך אנחנו כאן בכדי להפוך את התהליך לכמה שיותר פשוט, קל ומהיר.     אין סיבה בעולם לשלם סכומי עתק על הובלות פשוטות או קטנות. שמנו לעצמנו למטרה לעשות מהפך בתחום ההובלות ואתם פשוט יכולים ליהנות מזה!.
  דילוג לתוכן