שניר הובלות תל אביב והמרכז

הובלות זולות

טלפון

תנו לייק!

צרו קשר!

  shutterstock_134365157

  בחברת שניר פתרונות שינוע תוכלו למצוא את הפתרונות היעילים ביותר להובלות זולות שאינן מתפשרות על איכות השירות והאחריות המקצועית הנדרשת בעת ההובלה.

  shutterstock_69243688אנו מתחייבים למחירי ההובלות הזולים ביותר בארץ!
  צריכים הובלה קטנה בתל אביב ?
  רוצים לבצע את ההובלה בעצמכם אבל אין לכם איך ?
  לא צריך לשבור את הראש! כל מה שאתם צריכים זה פתרונות לשינוע זול ויעיל אנו מתמחים במתן כל הפתרונות הלוגיסטיים להובלות זולות.
  אצלנו תוכלו למצוא פתרונות יצירתיים שיוזילו לכם את מחירי ההובלה בצורה משמעותית על ידי התאמת הפתרון למצב בו אתם נמצאים. לפעמים כל מה שאתם צריכים זה להשכיר נגרר לרכב וסגרתם את הפינה. לפעמים אפשר להסתפק בהשכרת טנדר! אם אתם רוצים להוזיל את מחיר ההובלה אתם רק צריכים לחשוב חכם ויעיל ולקבל את הפתרונות הנכונים שיסייעו לכם לבצע את ההובלה בקלות וביעילות.

  נציגי השירות שלנו ישמחו להעניק לכם ייעוץ חינם ולאחר הבנת התמונה כולה להתאים לכם את הפתרון המושלם להובלה זולה במחיר שלא דמיינתם שאפשר. תנסו אותנו!

  ישנם כמה מרכיבים שיכולים להוזיל את מחיר ההובלה משמעותית, האחד זה תיאום מועד ההובלה לפי לוח הזמנים של המוביל ועל ידי זה שהוא יוכל לבצע עוד דברים באותו היום הוא יוכל להעניק לכם מחיר טוב יותר, השני הוא גודל הצוות שנדרש להובלה. מאחר והצוותים שלנו פרוסים ברחבי כל הארץ ואנו מספקים מידי חודש שירות לאלפי לקוחות מרוצים יש באפשרותנו לתאם ולתזמן את כל המרכיבים באופן כזה שפועל לטובתכם ועל ידי זה לאפשר הובלות זולות בכל רחבי הארץ!

  אנו יודעים לנהל את הזמן של הצוותים שלנו בצורה כזו שמאפשרת יעילות וביצוע עבודות רבות כדי שנוכל לספק לכם את המחירים הטובים ביותר מבלי להתפשר על איכות השירות והמקצועיות הנדרשת לביצוע ההובלה. ספקי המשנה שלנו הם אנשי מקצוע מהשורה הראשונה ואנו לא מתפשרים על פחות מהטוב ביותר בכל הנוגע לפריטים אותם צריך להוביל ממקום למקום. את הארון שלכם יפרק וירכיב נגר מקצועי ואת הפסנתר שצריך להוריד מהקומה העליונה נוריד עם מנוף המיועד לכך, אין פשרות וכך גם אין גרימת נזקים בדרך.. נשמע יקר נכון ? זהו שלא! על ידי תיאום הצוותים לביצוע מגוון העבודות הפרוסות לפנינו אנו יודעים ליעל את המערכת באופן כזה שמאפשר ביצוע עבודות רבות תוך כדי שמירה על הסטנדרטים הגבוהים ביותר ומתן מענה זול ויעיל!

  אנו יודעים לספק פתרונות להובלה עצמית וכך תוכלו לחסוך אפילו יותר ואנו יודעים גם לספק מענה כולל שמאפשר לכם לנוח רגל על רגל בשעה שהצוות שלנו עובד. בכל מה שתבחרו אצלנו תוכלו לקבל את מחירי ההובלות הזולות ביותר בארץ! באחריות.

  שניר פתרונות שינוע מצוידת בכל הרישיונות והביטוחים הנדרשים לביצוע ההובלות וכמו כן בצוותים מקצועיים המתמחים במתן שירותי פירוק והרכבה. בכל הנוגע להובלות קטנות ומתן פתרונות לשינוע יעיל וזול אנחנו הפתרון המושלם עבורכם!

  התקשרו עוד היום לטלפון 052-449-2267 ואחד מנציגי השירות שלנו ישמח לתת לכם ייעוץ חינם והצעת מחיר אטרקטיבית לתיאום ההובלה.
  הובלות זולות זה אנחנו.
  דילוג לתוכן