שניר הובלות תל אביב והמרכז

הובלות מקרר חולון

טלפון

תנו לייק!

צרו קשר!

  shutterstock_134365157

  הובלות מקרר חולון
  admin

  הובלות מקרר חולון

  המקרר שלכם הוא פריט מיוחד

  הובלת דירה או הובלה של מספר חפצים תמיד היו הרגעים בו היינו בלבטים קשים. מצד אחד אנחנו יכולים לשכור חברת הובלות ולקבל חיים שקטים, כאשר כל מה שנצטרך לעשות הוא לשלם כמה מאות שקלים, ומצד שני אנחנו יכולים לנסות לחסוך את הכסף הזה, לגייס חבר או שניים ולהעמיס את כל הציוד ברכב פרטי. הדילמה הזו יכולה להיות נכונה לגבי שידה, לגבי ספה מיטה נפתחת, לגבי כמה כיסאות או לגבי פוף או פוסטרים מגניבים לחדר, אך כשמדובר במקרר אבוי לכם אם כך תחליטו. הובלות מקרר בחולון, ברמלה, בכפר סבא ובכל מקום אחר חייבות להיות הובלות מקצועיות כיוון שמדובר בפרט עדין ויקר.

  מדוע הובלות מקרר בחולון מחייבות ידע וניסיון?

  • הובלת מקרר היא אינה הובלה שוטה למרותש נראה לכולנו שהמקרר הוא פריט חזק שלא נהרס בקלות. נכון שהמקרר שוקל קילוגרמים לא מבוטלים ונכון שכשנוגעים בו מרגישים שכבה חזקה של אלומיניום אך בסופו של דבר חשוב לזכור שהמקר חלול. המקרר מאוד עדין, כל עיקום בו יכול לפגוע בהרמטיות שלו ואז הוא בכלל לא יקרר, וגם אם הוא עדיין יתפקד, רק הרגע קניתם מקרר, לא חבל שיש בו דפיקות הוא שריטות? השלמות של המקרר חשובה מאוד לשלמות המטבח שלנו וכדי לא לפגוע בו עשו לעצמכם טובה ושכרו חברה מקצועית.
  • אמנם הובלות מקרר בחולון יכולות להישמע לכם מאוד פשוטות ואפילו נחמדות כמשימה שלכם ושל כמה חברים שיגיעו לעזור אך אתם שוכחים דבר אחד: איך הוא יגיע עד לדירה? זה שיורידו את המקרר לרכב ותעמיסו אותו, נגיד ותעשו את זה בצורה בטיחותית, זה בסדר גמור, אך להעלות אותו במדרגות זו משימה לא פשוטה בכלל שלעתים גם לא תהיה אפשרית. מצב כזה יכול לדפוק את המקרר במדרגות ולכן חשוב כוח אדם מנוסה וחזק שיודע כיצד לעשות את זה נכון.

  הובלות מקרר בחולון באמצעות מנוף

  בהתקשרות עם חברת הובלות חשוב מאוד לוודא האם יש שירותי מינוף. מנוף יכול לגרום להובלה להיות משחק ילדים כאשר המנוף ירים את המקרר עד למרפסת או לגג, מה שיקל אוד על ההובלה שלו עד לדירה.

  blue-truck-movers_zk9tv2ud_l-1

  דילוג לתוכן