שניר הובלות תל אביב והמרכז

הובלות משרדים במרכז

טלפון

תנו לייק!

צרו קשר!

  shutterstock_134365157

  הובלות משרדים במרכז
  admin

  הובלות משרדים במרכז

  איך אפשר להעביר משרד שלם?

  אנחנו נמצאים במשרד יותר זמן מאשר אנחנו בבית, אם לא מחשיבים את שעות השינה, והמשרד למעשה הרבה יותר מורכב מכל בית רגיל. כשמסתכלים על המשרד מבינים שהוא מורכב מהרבה אביזרים וציוד שאין לנו בבית כמו צגי מחשב רבים, ציוד משרדי קטן אך חשוב וגם ציוד ששווה הרבה מאוד כסף כמו שרתים, כבלים ודברים שגם אם יהיה לנו את כל הזמן שבעולם, אין לנו באמת מושג איך להעביר אותם בשלום. בדיוק מהסיבה הזו קיימות הובלות משרדים במרכז, בדרום ובצפון שיעשו את העבודה הזו בשבילכם ויראו לכם שמעבר משרד הוא לא מעבר מסובך מידי, בטח לא כשמבצעים אותו אנשים מקצועיים ומנוסים.

  הובלות משרדים במרכז: לעבור בצורה מסודרת

  • הובלות משרדים במרכז צריכה להיעשות בצורה מסודרת כדי שהיא תעבור בצורה מוצלחת. ברגע שיהיה בלגן אחד גדול במהלך ההובלה עצמה, גם כשתכולת המשרד תגיע בשלמותה והמובילים ייעלמו אתם תבינו שעשיתם טעות. חשוב מאוד שכל המעבר יהיה מסודר ולא ינוהל בפזיזות ולכן המשרד כולו צריך להיערך לזמן ההובלה. צריך ליידע את צוות העובדים כמה שיותר מוקדם כדי שיידעו מתי המעבר יקרה וכיצד להתכונן מראש, להכין את כל הציוד האישי שלהם בהדרגה וגם ציוד עבודה שקשור אליהם, שיארזו בצורה שנוחה להם.
  • למרות שהמשרד הוא כמו בית שני עבור כל עובד, חשוב מאוד לתת למקצוענים לעשות את העבודה שלהם. למרות שיש ציוד שאנו רוצים להעביר בעצמנו כדאי לתת לחברת הובלות לעשות את מה שהיא יודעת לעשות יותר טוב מכולם וזה להובי לאת הציוד בבטחה.

  לא להתפשר על שלב האריזה

  בהובלות משרדים במרכז, בצפון ובדרום, שלב האריזה הוא אחד השלבים החשובים ביותר. האריזה מונעת מהציוד לקבל מכות וחבטות ולהגיע כשהוא שבור או שרוט. בלי אריזה הולמת יש יותר סיכוי שהציוד לא יגיע במלואו ואם אתם רוצים להיות בטוחים שעשיתם הכול כדי להגן על הציוד שלכם, תנו לחברת ההובלות לארוז בשבילכם באופן מקצועי. חשוב מאוד שתסדרו את הציוד בצורה כזו שיהיה לכם נוח לסדר אותו בכתובת החדשה אך לא כדאי לנסות לארוז עצמאית בצורה פזיזה שלא תגן על התכולה של אותו קרטון. לחברת הובלות יש כלי אריזה שונים ואמצעי הגנה כמו בדים מותאמים, נייר בועות אוויר וקלקרים מה שנותן לכם לציוד שלכם את כל ההגנה המירבית.

  gmjfj

  דילוג לתוכן