שניר הובלות תל אביב והמרכז

הובלות קטנות ברחובות

טלפון

תנו לייק!

צרו קשר!

  shutterstock_134365157

  הובלות קטנות ברחובות
  admin

  הובלות קטנות ברחובות

  חברת שנירגו הובלות המתמחה בכל סוגי ההובלות מבצעת הובלות קטנות וגדולות ברחובות, נס ציונה, ראשון לציון והסביבה. אצלנו תוכלו לקבל את כל השירותים: שירותי הובלה, שירותי עיטוף ואריזה, ציוד לאריזה, שירותי פירוק והרכבה של רהיטים ועוד תחת קורת גג אחת. אנו מקפידים להעניק את השירות האיכותי, המקצועי והטוב ביותר בכדי שאתם תצאו מרוצים ותוכלו לעבור דירה בשלום!

   

  מדוע חשוב להתעכב על בחירת חברת הובלות מקצועית?

  1. יש המון אנשים שטוענים כי הם מובילים מקצועיים, אך אין אמת בדבריהם. מכיון ומדובר בזמן שלכם, בכסף שלכם ולא פחות חשוב בחפצים יקרי הערך שלכם, כדאי מאוד לבצע סקר שוק מעמיק שכן מדובר בתחום אפור ומעט בעייתי. כל אחד יכול לרכוש רכב מסחרי, עגלה ולטעון כי מדובר בחברת הובלות.
  2. חבל על הכסף שלכם – שירות הובלות נע בממוצע בין 500-3,000 שקלים תלוי במאפייני ההובלה. אם לא תקפידו על בחירה רצינית, תחפשו המלצות ותהיו בטוחים כי אכן מדובר בחברת הובלות מקצועית וותיקה בתחום, זה עלול לעלות לכם ביוקר.

   

  איך תדעו שמדובר במקצוענים?

  1. לפי מגוון השירותים – חברת הובלות קטנות ברחובות מקצועית תאפשר לכם לבחור בין מגוון שירותים: הובלה גדולה, הובלה קטנה, הובלה של מוצר אחד, שירותי מנוף, שירות נגררים ועוד. ככל שלחברה יש יותר שירותים תדעו שהיא פונה ליותר קהלי יעד וכי חשוב לה לספק את כולם.
  2. לפי השאלות – תוכלו לקבל רושם די טוב על פי שאלות מקצועיות אותן תשאלו. שאלו כמה זמן החברה פועלת, באילו אזורים, על השירותים של החברה, האם היא מספקת ביטוח ועוד.
  3. חוזה עבודה- חברה שלא חותמת אתכם על הסכם מסודר איננה פועלת על פי הקריטריונים של תחום ההובלות. הסכם מסודר מראה כי שני הצדדים מחוייבים ליום ולשעה שנקבעה ואמור לכלול את הסעיפים הקשורים לתכולה וליום ההובלה.

   

  חברת שנירגו הובלות מקפידה להעניק יחס אישי לכל לקוח החל מהשלב בו הלקוח מתעניין בשירות ועד לרגע שבו המובילים יוצאים מהדירה או העסק החדשים. אצלנו תקבלו בשמחה תשובה לכל שאלה ותראו איך הובלה איכותית לא חייבת לקרוע לכם את הכיס.

  הובלות קטנות ברחובות

  דילוג לתוכן