שניר הובלות תל אביב והמרכז

הובלות תנורים

טלפון

תנו לייק!

צרו קשר!

  shutterstock_134365157

  הובלות תנורים
  admin

  הובלות תנורים

  תנורים ביתיים, תעשייתיים או מסחריים משמשים קהלי יעד מגוונים. עם זאת, מדובר במכשירי חשמל כבדים ורגישים שדורשים טיפול מיוחד. אחד המקרים שבהם ניתן לראות ביטוי לטיפול המיוחד הזה הוא הובלה של התנורים ממקום למקום. בנוסף, יש חברות שמתמחות בהובלות תנורים והן גם יודעות מה לעשות על מנת לשמור על בטיחות העובדים ומוצרי החשמל.

  הנה למשל כמה מקרים שבהם צריך ליצור קשר עם חברה מקצועית בשביל לבצע הובלות תנורים:

  א. רכישת תנורים חדשים – רשתות השיווק מוכרות תנורים אך לא תמיד מגלמות בתוך המחיר את עלות ההובלה. במידה והלקוח מעוניין להוביל את התנור באופן עצמאי, הוא יכול לבחור האם לעשות זאת לבד או להשתמש בשירותי חברת הובלות. העלות הממוצעת של הובלת תנור מתוך החנות לבית הלקוח לא אמורה לעלות יותר מכמה מאות שקלים ולכן היא משתלמת.

  ב. מעבר דירה – חברת הובלות נדרשת לעיתים קרובות להתמודד עם סוגים שונים של מכשירים ומוצרי חשמל גם במהלך מעבר דירה. במקרים כאלה הפתרון הכי טוב הוא לשלב בין פתרונות הרמה, מנופים וצוות מובילים מקצועי.

  ג. מסעדות ובתי קפה – בסקטור העסקי משתמשים בשירות של הובלות תנורים בעיקר אם רוצים לפתוח מסעדה חדשה, או לחילופין כאשר רוצים להעביר סניף של מסעדה או בית קפה ממקום למקום. בסיטואציות כאלה חשוב לוודא שלחברת הובלות יש את הידע הנדרש על מנת להתמודד עם המשימה וכדאי לקבל ממנה התחייבות לעמידה בלוח זמנים.

  טיפים עבור הובלה מקצועית של התנור

  הובלה מקצועית של תנור תתבצע תוך שמירה עליו מפני נזקים ומכות. חברת הובלות צריכה לעטוף היטב את התנור כאשר היא מורידה אותו מבית הלקוח, להגן עליו גם בתוך המשאית ולשנע אותו בעדינות. עליה להביא בחשבון את העובדה שמדובר במוצר חשמלי יקר ולהרחיק ממנו מוקדי רטיבות ומים גם בהובלות בחורף.

  לסיכום, הובלות תנורים מתבצעות על ידי חברות שונות ולפי דרישות מיוחדות של הלקוחות. את הדרישות כדאי לתאם מראש על מנת ליהנות מכל היתרונות של ההובלה ובעיקר בשביל לא לסכן את התנור וצוות המובילים.

  download-6

  דילוג לתוכן