שניר הובלות תל אביב והמרכז

חברת שניר הובלת ספות - שירות מעל הכל!

חברתנו מבצעת הובלת ספות בתל אביב וכל אזור מרכז הארץ.

הובלות ספה – זה עבודה מלוכלכת, אבל מישהו צריך לעשות את זה

בקש מ 10 אנשים לעזור לך בביצוע הובלת ספה , ותוך רגע תגלה מי החברים האמיתיים שלך. הסיבה לכך היא שהעברת ספה היא עבודה קשה. אבל עם הציוד והידע הנכון, בתוספת גישה חיובית אתה תוכל להוביל את החפץ הענקי הזה בקלות.

הכלים הדרושים לתפקיד הם זולים וניתן לרכושם בחנויות חומרה רבות (רצועות נעות, שמיכות נעות, מחווני רהיטים). למרות שניתן לרכוש כלים אלו ברוב חנויות החומרה, דבר אחד שאי אפשר לקנות בוולמארט הוא ידע בהוזזת רהיטים. כאחד שהזיז הרבה ספות בנוקסוויל, הידע הוא מה שאני חולק.

ראשית הקפד לקחת את כל המידות של הדלתות, הכניסה למסדרונות, וכל האזורים הצרים כדי שהספה תוכל לעבור. הדבר האחרון שאתה רוצה זה להיתפס בתהליך של העברת הספה ולגלות באמצע כי הספה לא תעבור דרך הדלת. זהו בזבוז אנרגיה, ושאתה מעביר רהיטים אין דבר יותר חשוב מלשמור אנרגיה.
כתוב את המספרים האלו כדי שלא תשכח אותם. עדיף שתמדוד את הממדים של הספה (אורך×רוחב×גובה). אם בוודאות לא תוכל להעביר את הספה שלך דרך הדלתות או דרך המסדרונות, ייתכן שתצטרך להטות את הספה, כך שהחלק האחורי של הספה פונה כלפי מעלה. זה יהפוך את הספה לצרה יותר, זה ייתן לך את הגמישות שחיפשת כדי שהספה תצא.
עכשיו שאתה יודע איך להעביר את הספה דרך הבית / דירה, הספה תצטרך להיות מרופדת היטב כדי להגן עליה מפני אבק, קרעים, ופסולת. כמוביל מנוקסוויל אני יודע כי ניתן לשכור שמיכות ריפוד ממקומות כמו יוהאול בכלום כסף. תעטפו את הספה היטב עם שמיכות; אפשר לאבטח את השמיכות על ספה בעזרת מוטות גומי. עכשיו כשהספה מרופדת היטב, ולכן הדבר היחיד שנשאר לעשות עכשיו הוא להרים את הספה ליעד שנקבע מראש.

בדרך כלל צריך שני אנשים כדי לבצע את העבודה, אבל אם לספה יש מיטה מצורפת צריך אפילו לקחת שלושה אנשים כדי להתמודד עם המשקל. ניתן למקם מחוונים נעים מתחת לרגלי הספה; עכשיו אתה יכול להחליק או למשוך את הספה כמה שניתן. ברגע שאתה במצב שאין לך ברירה אלא לסחוב את הספה תמיד חשוב לשמור על גב זקוף כמו לוח.

אתה והשותף שאיתו אתה מרים את הספה יכולים לספור עד 3 ולהרים, אבל זכור לשמור שהספה תהיה צמודה ככל האפשר לגוף שלך. לשמור על תנועות איטיות ומחושבות. כאשר אתה מזיז את הספה ליעד שלה תנמיך אותה לאט לאט. זהו! סיימת להוביל את הספה שלך; עכשיו תוכל להעביר את המקרר.

מוביל ספה? – חמשת שלבים אלו חיוניים בשבילך

 

מנקודת מבט של מוביל מקצועי, ספה יכולה להיות אחד הפריטים הכבדים ביותר להעביר. במיוחד אם זה סוג של מיטה. מאמר זה לא יתמקד כיצד להוביל מיטת ספה, כי הזזת מיטת ספה דורש צעדים נוספים. אבל אם אתה צריך להוביל ספה, כדאי לך להביא חבר, כריך, נייר, ועיפרון. עדיף לך לאכול את הכריך לפני שתתחיל להעביר את הספה. העברת ספה על בטן ריקה לא רק הופכת את העבודה לקשה יותר, אבל העברת ספה כבדה יכול לגרום לכאב ראש, או התכווצויות שרירים. אני מציע חמאת בוטנים (המועדף עלי).

עכשיו לאחר שסיפקת לגוף מספיק דלק, הגיע הזמן לתכנון מפורט וזהיר. עם העיפרון והנייר, נמדוד את מידות הספה. אתה לא רוצה להתחיל להוביל ספה ולאחר מכן לגלות כי זה לא עובר דרך הדלת, או כי הוא רחב מדי כדי להעביר אותו דרך המסדרונות הצרים של הדירה שלך. עכשיו שיש לך את הממדים של הספה, תמדוד את הרוחב והגובה של כל הדלתות שהספה חייבת לעבור. אם הספה תתאים ללא בעיות, מעולה, העבודה תהיה קלה. אם הספה לא תעבור דרך המסדרונות או הפתחים, תצטרך להפוך את הספה לצרה ככל האפשר על ידי הטית הספה על הרגליים הקדמיות שלה. הרעיון כאן הוא שהחלק האחורי של הספה פונה כלפי מעלה לעבר התקרה. מיקום זה ייתן לך גמישות כאשר אתה מעביר את הספה בין דלתות / מסדרונות.

האם הספה כבדה מידי? לך לוול מארט ותקנה כמה מחוונים. מחוונים יאפשרו לך לדחוף / למשוך את הספה ללא מאמץ רב. הם עובדים על רצפות עץ, שטיח, ואת רוב המשטחים הקשים. החלק את הספה עד כמה שאתה יכול עד שאתה נאלץ להרים אותה. אם הספה צריכה להיות ממוקמת על משאית, היא תצטרך להיות מרופדת עם שמיכות. זה ילך יחזיק לאורך כל הדרך כדי לשמור על הספה נקייה וללא אבק. ספה מרופדת היא גם קלה יותר לאחיזה.

 

אם אתה לא יכול להחליק את הספה אל היעד שלה ואתה נאלץ לסחוב אותה. ודא שיש לך מקבע על הגב. המקבע האחורי ישמור על גב ישר – שיימנע כאבי גב. כאשר אתה מרים את הספה, כדאי לשמור על הספה קרובה ככל היותר לגוף. כאשר אתה והשותף שלך קובעים, תרימו ביחד את הספה. אם הספה כבדה, ייתכן שיהיה צורך לסחוב אותה למשך כמה מטרים להוריד קצת ולנוח, סחוב עוד כמה מטרים והורד. עשה זאת עד שהעברת את הספה למיקומה. לסיכום, 5 הצעדים העיקריים הם:
1. אין להרים ספה על בטן ריקה (חמאת בוטנים)
2. מדידות מפורטות
3. להטות את הספה ככל האפשר
4. שמיכות מרופדות
5. השתמש במחוונים

בשניר פתרונות שינוע תוכלו למצוא את כל הפתרונות הדרושים לכם בכל הנוגע להובלת פריטים גדולים שאין באפשרותכם להוביל לבד כמו הובלת ספות, מקררים, מיטות, מכשירי חשמל וכו'.. אנו מתמחים במתן פתרונות שינוע כדי לאפשר לכם את כל האופציות הרלוונטיות לכם לביצוע המשימה. תוכלו להשכיר נגרר לרכב או טנדר ולבצע את ההובלה בעצמכם וכך לחסוך המון כסף או שתוכלו גם לקבל מאיתנו מענה מקיף וכולל להובלה כולה, כולל מתן שירות פירוק והרכבה למיטה, לארון וליתר הפריטים בבית או במשרד. נציג מטעמנו ישמח להעניק לכם ייעוץ חינם בפתרונות הלוגיסטיים העומדים בפניכם כאשר אתם נדרשים להוביל ספה ממקום למקום, על מנת לקבל ייעוץ חינם והצעת מחיר לחצו כאן

לפעמים אנו מחפשים את המוצא הקל מתוך המשימות הקשות שמוטלות עלינו וקיצורי הדרך בסופו של דבר עולים לנו ביוקר. הובלת ספות היא בדיוק אחד מהמקרים האלו שאנו בטוחים שאפשר להסתדר עם הגגון של האוטו או לחכות לטנדר של דוד של החבר. בסופו של דבר העניין הופך למורכב ומתיש והמשימה שכבר מזמן יכלה להיות מאחורינו טרם בוצעה והיא מאיימת לחרב כל טיפה של שקט נפשי. למה לכם להסתבך ? בעלות זולה ניתן להשכיר נגרר לרכב ותוך כמה שעות זה מאחוריכם. למה לחכות לטנדר של הדוד של החבר שגם ככה לא ממש נעים לכם לבקש ממנו את הטובה הזו ? אפשר להשכיר טנדר ליום אחד ולסיים עם הובלת הספה או המקרר. במידה ובא לכם ממש להתפנק ואין לכם גם כוח לסחוב או להיעזר בחברים שיעזרו לכם לסחוב ניתן לקבל שירותי הובלת ספות מקיף. זה נשמע ממש בומבסטי! זה גם נשמע יקר נכון ? זהו שלא. בשניר פתרונות שינוע אנו מתמחים במתן פתרונות מהסוג הזה והצוותים שלנו נמצאים גם ככה כל היום בשטח. צריך רק לתאם את המועד הנכון שבו הצוות נמצא באזור ועל ידי צירוף הובלת הספות שלכם למשימות נוספות שהצוות עושה באותו היום תוכלו לקבל מחיר זול שלפעמים רובנו נעדיף אותו על השכרת נגרר וביצוע המשימה בעצמנו. השאלה היא כמה אתם גמישים מבחינת לוח הזמנים והאם נמצא את התזמון בו זה מתחבר לכדי ביצוע. גם פה זה נשמע מסובך… זהו שגם פה לא. הצוותים שלנו עובדים בכל רחבי הארץ וסביר להניח שנוכל לתאם הובלת ספות כבר מהיום להיום.

פתאום זה מרגיש הרבה יותר קל ונוח, המשימה המתישה שעומדת בפנינו כבר לא מאיימת לחרב לנו את השקט הנפשי ולפני שאנו מספיקים להילחץ היא כבר מאחורינו! בשביל זה אנחנו פה. כדי להעניק לכם פתרונות שינוע. התקשרו עוד היום כדי לקבל הצעת מחיר במתן פתרונות שינוע 052-449-2267, נציג מטעמנו ישמח לעמוד לרשותכם בכל עת. ניתן לתאם הובלות של פריטים בודדים, תכולת דירות שלמה, מתן פתרונות לקומות גבוהות על ידי מנוף, שירות טכני בכל הנוגע לפירוק והרכבה של רהיטים, כספות או השכרת נגררים ורכבי טנדר להובלה עצמאית. נשמח להעניק לכם פתרונות שינוע בכל הנוגע להובלת ספות ויתר הדברים שבהתחלה מרגישים קשים ומהר מאוד, עם הגישה והציוד הנכון, הופכים לחוויה נעימה, קלה ומהירה.. אנו מתחייבים לשירות אמין ומקצועי תוך כדי שמירה על הזמנים ועל כללי בטיחות בעת ההובלה, כמו כן אנו מתחייבים לשירות הטוב והזול ביותר שתוכלו למצוא. שניר פתרונות שינוע – הבחירה הנכונה להובלת ספות. התקשרו עוד היום כדי לקבל הצעת מחיר – 052-449-2267

אז למה לבצע איתנו הובלות קטנות בתל אביב?

1
3
2

ניסיון למעלה מ 17 שנה.

יכולות לוגיסטיות מהטובות ביותר בארץ.

מחירים נוחים לכל סוגי הלקוחות.

אז למה לבצע איתנו הובלות קטנות בתל אביב?

1

ניסיון למעלה מ 17 שנה.

2

יכולות לוגיסטיות מהטובות ביותר בארץ.

3

מחירים נוחים לכל סוגי הלקוחות.

דילוג לתוכן