שניר הובלות תל אביב והמרכז

הובלת פסנתרים

טלפון

תנו לייק!

צרו קשר!

  shutterstock_134365157

  הובלת פסנתרים
  admin

  הובלת פסנתרים

  קיים הבדל ניכר בין הובלה אותה מבצעים לצורך העברת דירה או בית לבין הובלה של חפצים כבדים כמו למשל הובלת פסנתרים.

   

  אמנם לא מדובר בהובלה שמתבצעת לעתים קרובות כמו למשל הובלה של משרד עם ציוד משרדי או הובלה של דירה ובכל זאת, כאשר מובילים פסנתר, יש חשיבות גבוהה לבחירת חברת ההובלות.

   

  מתי כדאי לבחור בחברת הובלות עם מנוף להובלת פסנתר?

  1. כאשר מדובר בפסנתר כבד במיוחד אותו שני מובילים חסונים לא יכולים להרים בעצמם, מומלץ לבחור בחברת הובלות הפועלת בעזר מנוף. המנוף יסייע בהגעה אל הקומה העליונה ובהורדת הפסנתר בבטחה אל המשאית.
  2. כאשר בניין אין מעלית ואז אין גישה נוחה להובלת הפסנתר, מומלץ לבחור בחברת הובלות הפועלת עם מנוף.

   

  מכיון ומדובר בהובלה מורכבת, חשוב מאוד לוודא שחברת ההובלות אכן מבצעת את תהליך המעבר של הפסנתר בצורה בטיחותית ויש לה את כל האישורים המתאימים לביצוע הובלה מהסוג הזה.

   

  הרגישות שבהובלת כלי נגינה

  פרט לעובדה שמדובר במוצר כבד מאוד שלא תמיד מובילים יכולים להעביר בעצמם, הפסנתר הוא כלי נגינה הבנוי ממערכת מוזיקלית מורכבת הכוללת אטמים החוסמים את הצליל, לוח תהודה הבנוי מעץ איכותי, מיתרים ושתי דוושות – האחת מבטלת את פעולת האטמים והשנייה מחלישה את עוצמת הצליל. מכיון ומדובר בכלי נגינה סופר מורכב, כל מכה קטנה עלולה לשבש את איכות הצלילים, לפגוע בפסנתר, להוריד מערכו ואף לגרום לנזק בלתי הפיך. לכן, מומלץ לבחור בחברה הובלות המתמחה בהעברה של כלי נגינה דוגמת פסנתר, לספק לחברה לפני ההובלה את כל המידע והפרטים הרלוונטיים לגבי משקל הפסנתר, סוג הפסנתר, הקומה בה אתם גרים, הקומה אליה אתם עוברים… בנוסף יש לציין את אופי הרחוב, כלומר האם מדובר ברחוב צר בו לא ניתן לחנות משאית או שאין בעיה עם חניה.

   

  כדאי לבחור בחברת הובלות מקצועית, המספקת שירותי אמין ושקוף, עדיף דרך המלצה של חבר או בן משפחה קרוב, אך אם לא, פשוט שאלו את השאלות הנכונות וודאו שאכן מדובר בחברה הובלות שאפשר לסמוך עליה.

  Businessman moving items in office
  Businessman moving items in office
  דילוג לתוכן