שניר הובלות תל אביב והמרכז

חברת שנירהובלת רהיטים - שירות מעל הכל!

חברתנו מבצעת הובלת רהיטים בתל אביב וכל אזור מרכז הארץ.

שניר פתרונות שינוע מתמחים בהובלת רהיטים תוך כדי מתן פתרונות לכל סוגי ההובלות. נוכל לספק לכם השכרת נגררים לרכב או טנדר כדי שתוכלו לבצע את ההובלה בכוחות עצמכם ונוכל גם להעניק לכם שירות שכולל הכל! הצוותים שלנו מתמחים בפירוק והרכבה מקצועי שישמור על הריהוט שלכם בדיוק במצב שבו הוא היה לפני ההובלה, נוכל לספק לכם מענה בכל הנוגע לאריזה ואמצעי מיגון לפריטים שאתם מתכננים להעביר בהובלה, בקיצור – כל הפתרונות הדרושים לשינוע יעיל מקצועי ואמין! הובלת רהיטים עושים עם חברה מקצועית שמתמחה בתחום ויש ברשות הצוותים שלה ניסיון רב במתן שירותי הובלות. בשביל זה אנחנו פה!

לקבלת הצעת מחיר להובלת רהיטים לחצו כאן ונציג מטעמנו יחזור אליכם בהקדם.

בחירת חברה מקצועית ואחראית להובלת רהיטים זה דבר חשוב שאם מקלים בו ראש עלולים לשאת בנזקים שבסופו של דבר עלולים לעלות יותר ממה שניסינו לחסוך.. החומר האנושי שמבצע את ההובלה נדרש להיות אחראי ומקצועי, הוא נדרש לאכפתיות וליחס הגון כלפי כל ארגז אותו הוא נדרש להוביל. לעיתים זלזול יכול לגרום נזק כבד מעבר לכך שהלקוח מתאכזב ומתמלא באנרגיות לא טובות. מדובר פה ברהיטים שעלולים להישרט, במכשירי חשמל שעלולים להתקלקל ובדברים שבירים שעלולים להינזק מהעברה לא מקצועית. הובלת רהיטים מתחלקת לכמה שלבים, השלב הראשון שעליכם לתת עליו דגש הוא עניין הפירוק וההרכבה. הסבלים שמגיעים אליכם צריכים להיות בעלי ידע טכני מקצועי כדי לתת מענה לפירוק מיטה או ארון באופן כזה שהרהיט יוכל להיות מורכב חזרה באותו אופן שבו הוא היה לפני שפורק. הדבר השני שעליו צריך לתת דגש כששוכרים חברה להובלת רהיטים הוא אמצעי הזהירות שאנשי התפעול נוקטים כאשר הם מעבירים את הרהיטים מהבית או מהמשרד אל המשאית ובאותו אופן כאשר הם פורקים את הרהיטים מהמשאית אל הבית או המשרד. לרוב המסדרון צר ורהיטים גדולים לא עוברים דרכו בקלות, צריך לסובב לזווית הנכונה, להעמיד, להשכיב.. תוך כדי הפעולות האלו הרהיטים תמיד מקבלים מכה ונשארות עליהם הצלקות ממעבר הדירה. כדי למנוע את הצלקות הללו צריך לרפד את הדפנות בניילון בועות אוויר או בספוג שימנע את הפגיעה ואת סימני המעבר.

השלב השלישי הוא לבדוק היערכות טכנית להפתעות שאליהם הצוות שמעביר את הדירה צריך לתת מענה בזמן המעבר. לדוגמא שימוש במנוף להורדת פריטים מקומות עליונות או כוח פיזי שנדרש להעברת כספת או רהיט גדול שלא ניתן לפירוק ודורש סבלות של כמה אנשים. הדבר האחרון והחשוב ביותר שלצערנו רוב החברות שמבצעות הובלת רהיטים לא מייחסות לו מספיק חשיבות הוא מיקום הדברים בתוך המשאית בצורה נכונה כדי שבזמן השינוע תהיה תזוזה מינימאלית ולא יגרם לריהוט נזק. קשירה וריפוד הרהיטים תוך כדי סידור נכון של כל הפריטים באופן כזה שתומך אחד בשני ומונע נזקים בזמן הנסיעה. שניר מתן פתרונות שינוע יודעים לעשות את העבודה באופן הכי מקצועי ואחראי בכל הנוגע להובלת רהיטים ומעברי דירות קטנות וגדולות. יש באפשרותנו גם להשכיר נגררים ורכבי הובלה קטנים לביצוע הובלות עצמאיות וכמו כן, מתן כל הפתרונות בנושאי השינוע וההובלה.

הובלת מיטה הובלת כספת

נשמח להעניק לכם מהידע המקצועי שלנו תוך כדי שמירה על יחס אדיב ובלתי מתפשר.
התקשרו עוד היום כדי לקבל הצעת מחיר – 052-449-2267

אז למה לבצע איתנו הובלות קטנות בתל אביב?

1
3
2

ניסיון למעלה מ 17 שנה.

יכולות לוגיסטיות מהטובות ביותר בארץ.

מחירים נוחים לכל סוגי הלקוחות.

אז למה לבצע איתנו הובלות קטנות בתל אביב?

1

ניסיון למעלה מ 17 שנה.

2

יכולות לוגיסטיות מהטובות ביותר בארץ.

3

מחירים נוחים לכל סוגי הלקוחות.

דילוג לתוכן