שניר הובלות תל אביב והמרכז

השכרת נגררים בתל אביב

טלפון

תנו לייק!

צרו קשר!

  shutterstock_134365157

  השכרת נגררים תל אביב
  admin

  השכרת נגררים בתל אביב

  תל אביב, עיר מרכזית בעלת שפע רב המוכרת בפני העולם כבירתה של ישראל. אילולא תל אביב אינה הייתה מוכרת כבירת ישראל בפני העולם המערבי, היינו נכחדים מזמן עקב זעם העולם הערבי כלפינו. תושבים, עסקים, מגדלי הייטק וחברות רבות יושבות בתל אביב ומנהלות את שוק המסחר בתל אביב ובארץ בכלל.

  בתל אביב מבקרים המוני תיירים, עובדי הייטק, רוכבי אופניים המנצלים את הפארקים לרכיבה בטוחה ונעימה וגם מטיילים העוברים בין אזורים שונים ברחבי הארץ. בתל אביב קיימים שירותים רבים של השכרת נגררים אך השכרת נגררים בעיר תל אביב בשירות כמו שלנו לא תוכלו למצוא.

  השכרת הנגררים בתל אביב משמשת פתרון מושלם לשינוע וחוסך לכל השוכר את הנגררים אלפי שקלים בשנה, המון התעסקות עם בעל המשאית, סגירת חוזה ותיאום הפרטים וכמובן המון לחץ. כאשר לעסק יש משאית, כל העסק תלוי בנהג שאחראי להוביל ולשנע את המשאית מדי יום ביומו. לאחר השכרת נגרר בתל אביב תוכלו להיות שלווים יותר. השכרת הנגרר לא דורשת רשיון מיוחד על מנת להוביל ולשנע את הנגרר – בניגוד למשאית. בנוסף לכך, הנגרר יכול לשמש כ"מחסן נייד" לחפצים שאינם ברי שימוש, או ממש כלי בו מרוכזים כלי העבודה של העסק או התושב.
  כפי שנראה מן הצד, השכרת הנגררים מספקים פתרון מושלם לכל עסק. הן מבחינה כלכלית והן מבחינה של זמן.

  אודות ניסיוננו בתחום ייצור, שיווק והשכרת הנגררים בתל אביב

  • אנו מספקים לכם מענה מקיף לכל פנייה, דרישה או בקשה.
  • הכנת הנגרר שלכם עם כל הציוד הנדרש בדיוק לפי תקנון משרד התחבורה כאשר מידי שנה הנגררים שלנו עוברים טסטים מקיפים.
  • הכנת כל לקוח למסמכים הדרושים בכל שלבי השכרת הנגרר והעלאתו לכביש.

  בנוסף לכך,אנו מספקים מגוון של נגררים לרכב:

  • נגררים פתוחים
  • נגררים סגורים
  • נגררים המתאימים לחקלאות ולהובלת דשן, אדמה וזרעים.

   

  אנו נמצאים כאן תמיד לשירותכם ונשמח לתת לכם שירות והדרכה אישית בתחום השכרת הנגררים ולהתאים עבורכם את הנגרר שמטרתו תהווה את הדבר הטוב ביותר לעסק שלכם.

   

  השכרת נגררים תל אביב

  דילוג לתוכן