שניר הובלות תל אביב והמרכז

השכרת נגררים

טלפון

תנו לייק!

צרו קשר!

  shutterstock_134365157

  השכרת נגררים
  admin

  השכרת נגררים

  נגררים משמשים בעיקר להובלת מטען מסוים ממקום למקום כאשר לא נותר מספיק מקום ברכב המוביל את המטען. השכרת נגררים לרכב מהווה את האופציה הטובה והנוחה ביותר לשינוע ציוד ומוצרים ממקום למקום. יש סוגים שונים של נגררים בגדלים שונים, למטרות שונות ובמשקלים שונים. חשוב לדעת שגם נגררים חייבים בפוליסת ביטוח לפני שהם עולים על הכביש – כמו כל כלי רכב המונע בכבישים.

  במאמר זה נסביר ונפרט אודות שימושיהם של הנגררים למטרות שונות ומתי השכרת הנגררים יכולה להועיל, או להזיק.

  פרסום

  אחת הדרכים הזולות והיעילות לפרסום העסק היא באמצעות השכרת נגרר אחד או שניים שיעשו את עבודת הפרסום. על מנת לפרסם עסק, מוצר, אתר או כל דבר אחר תוכלו להכין שלט מודפס, צבעוני ויפה שיכיל פרטים אודות המוצר ולהצמיד אותו אל הנגרר. לאחר מכן תוכלו לקחת את הנגרר/ים שלכם ל"סיבוב" במקומות בהם שוהים בני אדם רבים. כך תוכלו לפרסם את העסק או המוצר שלכם בצורה יעילה, זולה ומשתלמת!

   

  הובלה

  השכרת נגררים מיועדת למגוון רחב ושימושים רבים במהלך העבודה היומיומית. השכרת הנגררים מיועדת גם למסגרת הפרטית וגם במסגרת העבודה. ישנם נגררים מיוחדים שנבנו במיוחד כדי לאחסן סחורה המצריכה קירור, נגררים שנבנו להובלת בעלי חיים, ציוד חקלאי, כלי משק ועוד.
  ויש גם את הפן הפרטי. אם לדוגמה קיבלתם רהיט יד 2 במצב טוב, לא תשכרו משאית על מנת להוביל את הרהיט אל הבית נכון? אך גם לא תרכיבו את הרהיט על גג המכונית שלכם ולכן כאן השכרת הנגררים נכנסת לתמונה. הנגררים מועילים ומוזילים את העלויות לעיתים אף במידה רבה.

  טיולים

  כל טיול משפחתי כאשר יוצאים עם המשפחה לקמפינג או לכל טיול אחר בחיק הטבע, תוכלו לשכור נגרר ולחבר אותו באמצעות וו גרירה אל אחורי הרכב הפרטי שלכם. בנגרר תוכלו להעמיס את האוהל ללינת לילה, את המנגל במידה ואנו יוצאים לפיקניק משפחתי ושלל דברים נוספים. כך, תוכלו להעמיס בבטחה ובנוחות יתרה את הציוד הנחוץ לטיול בצורה מאורגנת. לא תצטרכו לוותר על דבר מפאת מקום, כאשר השכרתם נגרר.

  השכרת נגררים

   

  דילוג לתוכן