שניר הובלות תל אביב והמרכז

השכרת נגרר

טלפון

תנו לייק!

צרו קשר!

  shutterstock_134365157

  השכרת נגרר
  admin

  השכרת נגרר

  לאחר שהשכרנו את הנגרר שברצונכם להניע, אנו יוצאים לדרך! אך קודם לכן עלינו להיערך לנסיעה בטוחה וזהירה יותר. נסיעה עם נגרר איננה נסיעה רגילה ודורשת מספר כללים הכרחיים לשמירה על בטיחות הנוסעים, בטיחות הרכוש ושמירה על החוק.
  ריכזנו עבורכם 5 כללים מקצועיים אשר יסייעו לכם בנהיגה בטוחה ונוחה עם נגרר.

  יציאה מהחנייה

  כנוסעים ברוורס, כמו כל כלי רכב רגיל, חשוב שמהירות הנסיעה לאחור תהיה בקצב איטי במיוחד. איטי יותר מקצב ההליכה שלנו. לעיתים פינותיו של הנגרר ששכרנו אינן נראות בבירור כאשר מסתכלים לאחור, לכן יש להתקין עמודי סימון על הנגרר.

  פניות חדות

  השכרת נגרר במיוחד בפניות חדות במהלך הדרך דורשות זהירות רבה ועליכם ללא להקל ראש בעת שאתם פונים פנייה בין אם חדה אם לאו.

  מזג אוויר סוער?

  בתנאי מזג אוויר לא נוחים כמו גשם, ברד או שלג, נהיגה בתנאים אלה מצריכה התאמה של הנהיגה אל הכביש בו אנו נוסעים. חשוב לא להסיט את המבט מן השמשה הקדמית לשום מקום אחר על מנת לשמור על עירנות במהלך הנהיגה ולשמור על ביטחון הנוסעים. יש לנהוג בצורה איטית יותר מהמקובל באותו אזור ובצורה זהירה אף יותר.
  במידה ותנאי הראות בדרך לא טובים והדרך משובשת בצורה קיצונית, יש לשקול אם לבצע את הנסיעה בתנאים אלו.
  תנאי מזג אוויר כאלה עלול לפגוע באחיזת הרכב בכביש ובכך להסיט את המכונית מהכביש. בחרו במסלול ובמקומות נסיעה טובים על מנת שלא יקרו דברים לא נעימים.

  בעיר הגדולה

  כאשר מדובר בחניית הנגרר, מומלץ להחנות את הרכב המוביל את הנגרר, בשטחים פתוחים ולא בחניות צרות. בנוסף, כדאי להימנע מלטפס על מדרכות גבוהות עם הרכב והעגלה הנגררת, על מנת לא להתהפך.

  נהיגה בעלייה וירידה

  נהיגה בירידה או נהיגה בעליה לאחר שהשכרנו נגרר, מצריכה אף היא תשומת לב מיוחדת. הנהיגה בעליה עם הנגרר קשה יותר מאשר בירידה. יש לשמור על מרחק בין כלי רכב אחרים על מנת שהנגרר לא יפגע בכלי רכב אחר.

  השכרת נגרר

  דילוג לתוכן