שניר הובלות תל אביב והמרכז

חברת שליחויות במרכז

טלפון

תנו לייק!

צרו קשר!

  shutterstock_134365157

  חברת שליחויות במרכז
  admin

  חברת שליחויות במרכז

  אז מה תשלחו היום?

  מיום ליום חברות השליחויות שפועלות בארץ נעשות יותר ויותר משומשות. אפשר לייחס את העובדה הזו להתייעלות של עסקים ואנשים פרטיים רבים שמבינים שעדיף להם לשלם כמה עשרות שקלים כדי להעביר פריט מסוים למקום אחר ולא לבזבז דלק וזמן יקרים על המשימה, בעיקר כאשר הפקקים בכבישי הארץ מחמירים משנה לשנה. חברת שליחויות במרכז, בצפון ובדרום עומדות לרשות קהל לקוחות רחב שצריך לשלוח מאות חבילות ביום ומבצעות את העבודה במהירות ובמיומנות.

  מה ניתן לשלוח עם חברת שליחויות?

  • חברת שליחויות במרכז, בצפון ובדרום, שרוצות להעניק שירות מלא ואיכותי לכל הלקוחות שלה, העסקיים והפרטיים, חייבת לספק אפשרות לשילוח של כל סוגי הפריטים. חברת שליחויות צריכה להעמיד אריזה הולמת ומשלוח בטוח גם לפריטים יקרים ועדינים כמו כלי זכוכית, כלי חרסינה וכלי נגינה. במידה והשליח לא ייסע כראוי, לא יוביל את הדברים בבטחה, לא יידע מה נמצא לו בחבילה או יהיה שליח חובבן ולא מנוסה, המשלוח יכול להגיע פגום והלקוח יצטרך לקבל פיצוי הולם שלא תמיד ישתווה גודל הנזק שנגרם לו. הימנעות ממקרים כאלו יכולה להתבצע על ידי בחירה של חברה ראויה ומנוסה.
  • ניתן לשלוח בעזרת חברת שליחויות מסמכים ומכרזים. למשל, משרדי עורכי דין, בעיקר אלו שמתעסקים בניירת רבה כמו עורכי דין לביטוח לאומי, צריכים להגיש עשרות טפסים ביום ואין להם זמן לנסוע לביטוח הלאומי, לחכות בתור ולהגיש את הטפסים. כך גם קבלן עבודות עפר ובניין לא יגיש את המכרזים שלו בעצמו אלא יוכל להשתמש בשליח של חברת שליחויות במרכז הארץ כדי להגיש שם את כל המכרזים שירצה, את כל הדו"חות הכספיים במינימום מאמץ.

  האם ניתן לבצע משלוחי מזון?

  ישנן חברות רבות שמשתמשות בשירותיהן של חברות שליחויות כדי לבצע מנגנון משלוחים יעיל ומנוסה. היתרון בכך הוא שהחברות הללו בקיאות בניהול צי רכבים מתאים והם יודעות כיצד לתחזק את הרכבים והאופנועים בהתאם מה שלא ידוע לכל עסק, מה גם שעניין זה לא כלכלי עבור אותו עסק. עבודה משותפת עם חברת שליחויות במרכז, בצפון או בדרום היא האפשרות הטובה ביותר.

  Cute young girl in a room with boxes for moving
  Cute young girl in a room with boxes for moving
  דילוג לתוכן