שניר הובלות תל אביב והמרכז

טיפים לחיסכון בכסף בעת מעבר – למקסם את המעבר שלכם עם ערכות מעבר

טלפון

תנו לייק!

צרו קשר!

  shutterstock_134365157

  ערכות מעבר
  admin

  טיפים לחיסכון בכסף בעת מעבר – למקסם את המעבר שלכם עם ערכות מעבר

  הכנה למעבר יכולה להרגיש מאוד מלחיצה. אתם צריכים לשנות את המידע לגבי כל החשבונות, לבצע העברה של כל הרישומים הרפואיים והפיננסיים ולרשום את ילדכם לבית ספר חדש בנוסף לשורה של דברים נוספים. רשימת הדברים שיש להתמודד איתם נראית אינסופית, כולל מספרי
  טלפון חדשים, שכנים חדשים, עבודות חדשות, רחובות חדשים וחנויות חדשות. אתם תצטרכו גם קרטונים, סרטי הדבקה וחומרי אריזה בנוסף לשפע של זמן לאריזה של החפצים שלכם.

  אם זה לא היה מספיק דאגות, הכסף הוא הדוק ביותר בימי המעבר. זה אומר שהרבה אנשים לא יכולים להרשות לעצמם את המותרות של השכרה של מובילים מקצועיים.

  תיקנו ערכות מעבר מותאמות אישית לפי סוג המעבר שלכם.

  ערכות מעבר הם אוספים ארוזים מראש שמבטלים קרטונים, ציוד אריזה , ציוד הובלה קטנה .
  במקום לקנות קרטונים בנפרד ולחזור לחנות כדי לקנות עוד סרט הדבקה ואז שוב בשביל ניילון בועות, הערכות הללו מגיעות עם השילוב המתאים של קרטונים וציוד, תלוי לפי סוג המעבר.

  יציאה ממעונות הקולג' מצריכה קבוצה שונה לגמרי של חומרים מאשר בעת מעבר לבית משפחתי רחב. ערכות מעבר מספקות לכם את חווית המומחיות של מובילים מקצועיים ובמקביל מאפשר לכם לחסוך כסף על ידי העברה בעצמכם בשימוש של קרטונים מועטים.

  ערכות מעבר לקולג' – ערכות אלו מספקות את הציוד שתצטרכו כדי להפוך את המעבר שלכם לקולג' למהיר יותר ותחת התקציב. הם יחסכו לכם כסף שזה נהדר כאשר יש לכם גם שכר לימוד לשלם,
  הן מגיעות בכמה מידות מכיוון שסטודנטים בדרך כלל לא פורקים את כלל חפצי הבית שלהם כאשר הם עוברים למעונות.

  ערכות מעבר קטנות – כאשר עוברים מבית בעיירה קטנה, דירה או מבית משפחתי יחיד, ערכות קטנות יספקו לכם את הכמות הנכונה של קרטוני מעבר וציוד שיהפוך את המעבר שלכם לקליל.
  אם יש לך עד ארבעה חדרים עם חפצים בגודל קטן ובינוני, ערכות קטנות בדרך כלל יהיו מספיקות.

  ערכות מעבר בינוניות – המידה המושלמת עבור אלו שבין מעברים שבהם יש לכם הרבה דברים,
  אבל לא בית ענק של בני משפחה שיש להעביר. ערכות בינוניות עובדות נהדר עבור בתים משותפים, דופלקס, בית בכפר, דירה, ובית משפחתי יחיד ומעבר בין חמישה לשבעה חדרים של חפצים בגודל .קטן, בינוני וגדול.

  ערכות מעבר

  דילוג לתוכן