שניר הובלות תל אביב והמרכז

לקוחות ממליצים

טלפון

תנו לייק!

צרו קשר!

  shutterstock_134365157

  יאיר ונטלי- לצוות של שניר תודה תודה! בחיים לא האמנתי שבכזו קלות אני יכולה לבצע הובלה לבד! אני אוהבת את בעלי יאיר וגם נוטה לסמוך עליו בפן הטכני אבל כל העניין של נגרר לרכב והובלה עצמאית היה נראה לי כמו מתכון לאסון. ו... זה היה מושלם! אפשר אפילו לומר רומנטי

  יאיר ונטלי

  אלירון משיח- וואלה אחי אין לי מילים, באמת שאין לי! שברנו את הראש איך אנחנו נוסעים עם כל הגלשנים לאילת ולאחר חיפוש בגוגל הגעתי אליך.. חשבתי שאני הולך להתקיל אותך בשאלה שאין לה פיתרון אבל הבאת אותה ובגדול! לא רק שיש פיתרון הוא גם יצא בסופו של דבר יותר זול מהטיסות שתכננו לקחת ובנוסף גם הפך לאחד הטיולים שאני והחברים נזכור לעוד הרבה זמן. הנסיעה הייתה חוויה והנגרר שהשכרנו ממך הרגיש כמו חלק מהאוטו.

  אלירון משיח

  הרייזר של שלום- שניר אחי אתה גדול! תודה על כל העזרה, כמו שהבטחתי לך הנה אני כותב פה כדי שכולם ידעו – אתם מספר אחת בארץ!!! הגמישות שלכם והעזרה הטכנית היא מה שעושה אתכם למספר אחת. אוהב אותך אחי!!

  הרייזר של שלום - הרייזר של שלום

  אבי ומזל מרמת גן- שניר אתה גדול! חיפשתי באינטרנט הובלה קטנה ומצאתי מוביל פשוט גדול! הפתרונות היצירתיים שלך והניסיון הבלתי מתפשר לחסוך לנו כסף עוד יכניס לך הרבה כסף בעתיד.. תהיה בטוח שכל מי שאני אשמח שצריך הובלה יקבל הפנייה חמה עם המלצה לאתר שלך. פשוט מקצוען והכי חשוב בנאדם ישר ואמין. עוד כמה אנשים כמוך בישראל ונוכל לחייך תמיד.

  אבי ומזל מרמת גן

  אבנר- חברה תשמעו אמנם יצא לי לא הכי זול אבל אני ללא ספק מרוצה מאוד!! הייתי חייב לכתוב לכם כדי שתדעו שיש מי שמעריך את היחס האדיב והמקצוענות המטורפת שלכם, בחיים לא תיארתי לעצמי שהובלה זה כזה פרוייקט מושקע עד ששמתם לי מדבקות על הפינות של הקיר כדי שהריהוט לא יפגע במידה ויפגע בו... הכל הגיע ליעדו בדיוק באותו מצב שהיה! תודה!!

  אבנר
  דילוג לתוכן