שניר הובלות תל אביב והמרכז

משלוח חבילות

טלפון

תנו לייק!

צרו קשר!

  shutterstock_134365157

  חברת שנירגו שליחויות, הובלות ופתרונות שינוע מבצעת עבור קהל לקוחותיה שירות משלוח חבילות באזור גוש דן והסביבה. משלוח חבילות בתל אביב, הרצליה, פתח תקווה, בני-ברק, רמת – גן, גבעתיים וערים נוספות באזור. כשאתם שולחים חבילה חשובה בין אם זו חבילה פרטית או בין חבילה לצרכים עסקיים עם שירות משלוח חבילות של שנירגו, אתם נותנים לעצמכם שלווה נפשית שכן החבילה יוצאת בזמן, מגיעה ליעד בזמן בצורה אחראית ומקצועית.

   

  מדוע זה פשוט יותר להעביר חבילה עם שנירגו משלוחים?

  חברת שנירגו הינה חברת המומחית בפתרונות לוגיסטיים כבר שנים רבות. יש ביכולתנו את האפשרות לבצע משלוח חבילות בצורה פשוטה, נוחה וקלה בהתאם לצורכי הלקוח. משלוח חבילות עם שנירגו מתבצע באופן חסכוני, זאת בשל מערך לוגיסטי מתקדם שהופך את תהליך ההעברה למהיר ונוח.

   

  כמה טיפים למשלוח מוצלח!

  1. ארוז כמו שצריך – יש לארוז את החבילה בהתאם למה שיש בתוכה ולבחור בקרטון עמיד במיוחד. מומלץ לסגור את החבילה עם מסקנטייפ איכותי כמה פעמים ולוודא שהחבילה אכן סגורה.
  2. פרטי המוען והנמען – מומלץ לכתוב על גבי החבילה בטוש שחור את פרטיהם של המוען והנמען כולל שם, טלפון וכמובן כתובת.
  3. התקשרו לשנירגו – בשלב הבא כל מה שאתם צריכים לעשות זה ליצור איתנו קשר, לספר לנו מאיפה לאיפה החבילה עוברת ולקבל הצעת מחיר מסודרת. במידה ומדובר במשלוח דחוף של מהיום להיום או מהיום למחר יש ליידע אותנו שכן הדבר משפיע מעט על המחיר.

   

  זהו, כעת כל מה שנשאר לכם לעשות הוא לוודא שהחבילה מוכנה ואחד מהשליחים שלנו בדרך אליכם לביצוע משלוח חבילות מקצועי, אמין ואיכותי.

   

   

  דילוג לתוכן