שניר הובלות תל אביב והמרכז

משלוח מהיר

טלפון

תנו לייק!

צרו קשר!

  shutterstock_134365157

  משלוח מהיר, שליחויות מהיום להיום, שליחויות מהיום למחר, שליחויות לעסקים, משלוחים לפרטיים – כל השירותים תחת קורת גג אחת, שירותים אותם מספקת חברת שנירגו הובלות ושירותי שינוע.

   

  בין אם אתם תקועים ובין אם מעוניינים לחסוך זמן יקר נשמח להציע את שירותי השליחויות שלנו במשלוח מהיר ישירות אל היעד. הרי כל יציאה מהבית מובילה הפעלה של אפליקציית הניווט waze, זאת במטרה שלא לעמוד בפקקים כלומר לחסוך זמן.

   

  ובכל זאת יש לא מעט שעות ביום שקשה מאוד להתחמק מעומסי התנועה. מספיק שניתקע מאחורי משאית זבל, מספיק שרמזור פתאום יפסיק לעבוד, מספיק  שאחד הילדים פתאום מרגיש לא טוב וצריך לבוא לאסוף אותו והנה אנחנו תקועים ומבזבזים זמן יקר. בשביל זה צוות השליחים המקצועיים של שנירגו נמצאים כאן כדי לסייע לכם בכל שליחות או משלוח.

   

  מעטפות, חבילות, טפסים – אלו ועוד מועברים על ידנו ליעד. אנו מספקים את כל שירותי השליחויות החל משליחויות למשרדים גדולים או קטנים, שליחויות לאנשים פרטיים, שליחויות לעסקים ועוד.

   

  אז איך זה עובד ומדוע השירות שלנו נחשב יעיל?

  • השליחים שלנו עובדים משמרות קצרות מה שמאפשר להם להישאר ממוקדים, חדים וזריזים במיוחד.
  • אנו עובדים לפי אזורים ממוקדים וכל שליח מכיר את האזור הגיאוגרפי שבו הוא עובד כך שאין הסתבכויות בדרך וכל משלוח מגיע ליעד שלו בזמן.
  • החברה מחזיקה את כל סוגי הרכבים ולכן אנו פנויים לבצע את כל סוגי השליחויות כולל הובלות מכל הסוגים.
  • המחיר שלנו הוגן ומותאם לפי השירות לו אתם זקוקים באחריות.

   

   

  אז אם רוצים לחסוך זמן ובכל זאת זקוקים להעביר כל דבר שהוא מנקודה א׳ לנקודה ב׳ אנחנו אתכם לאורך כל הדרך וכל מה שאתם צריכים לעשות זה פשוט ליצור איתנו קשר כאן ועכשיו!.

  דילוג לתוכן