שניר הובלות תל אביב והמרכז

שאלות ותשובות

טלפון

תנו לייק!

צרו קשר!

  shutterstock_134365157

  איך קובעים מה המחיר של הובלה ? 
  למעשה ישנם כמה דברים שלפיהם נקבע מחיר ההובלה. המרכיב החשוב ביותר הוא גודל התכולה שאותה צריך להעביר כי לפי זה נקבע גודל המשאית וכמות העובדים שנדרשים לביצוע העבודה. המרכיב השני הוא נקודת המוצא ונקודת היעד, מן הסתם הובלה מתל אביב לצפון תעלה יקר יותר מהובלה מתל אביב לגבעתיים. מרכיב שלישי הוא הצורך לשימוש בעזרים חריגים כמו מנוף להורדת פריטים גדולים מקומות עליונות בבניינים גבוהים והמרכיב האחרון הוא בעלי המקצוע החיצוניים שנדרשים להובלה כמו למשל נגר שיפרק וירכיב את הרהיטים.
  האם חברת ההובלה אחראית גם על האריזה ? 
  שירותי אריזה הם שדרוג שניתן לביצוע אך הוא כמובן כרוך בתוספת תשלום. כיום לכל חברת הובלות יש את המידע והנגישות לקרטונים ואמצעי אריזה מקצועיים, לרוב חברות ההובלה מעדיפות לא להתעסק עם זה כי עלולות לבוא טענות מצד הלקוח על פריטים שאבדו בזמן ההובלה או כל מיני דברים אחרים שיכולים להיווצר מהלחץ והבלבול בו נמצא האדם שעובר דירה.
  אנשים נוטים לשכוח דברים בדירה הקודמת כמו גם להיזכר בפריטים שלא ברשותם כבר שנתיים והם חושבים שהם אבדו בזמן ההובלה..אז לשאלתך, כל חברת הובלה יכולה להיות אחראית גם על האריזה אך חלק מעדיפות פשוט לא להיכנס לפינה הזו.
  האם כדאי להוביל פריטים מסוימים לבד או שאם כבר בא מוביל לתת לו להוביל הכל ? 
  קודם כל בשניר פתרונות שינוע אנחנו דוגלים בזה שעדיף שתקחו את הכל לבד תמיד! אנחנו נעזור לכם עם הציוד שחסר לכם כמו נגררים לרכב או אפילו השכרת טנדר. זה פשוט יצא לכם יותר זול והמטרה שלנו היא לספק לכם פתרונות זולים ומהירים!
  אבל אם כבר לקחתם שירות הובלה כולל אז תנו להם לעבוד ותנו להם לקחת את הכל..
  כי מה זה משנה ?
  אולי רק פריטים אישיים שלא הייתם רוצים שהמובילים יחשפו אליהם או תכשיטים יקרי ערך הייתי ממליץ לקחת באופן עצמאי ברכב. גם דברים רגישים כמו מחשב הייתי ממליץ לקחת לבד מהסיבה הפשוטה שמשאית היא דבר מגושם וקפיצה בכביש יכולה לגרום נזק לציוד רגיש. בטח אם יש בו מידע שאתם צריכים ולא יכולים להרשות לעצמכם שיקרה לו משהו.. אז עדיף ללכת על בטוח!
  למרות שמובילים מקצועיים מרפדים וממקמים את התכולה בצורה כזו שלא יגרם נזק.
  אבל.. you better be safe than sorry
  האם יש משמעות לתיאום מראש של הובלה ? 
  וודאי שכן, יש תקופות מסוימות שהן תקופות "העונה" של ההובלות ומעברי הדירות. בדרך כלל בחופש הגדול כשהילדים בין מעברי שנת הלימודים אז ההורים מבצעים את מהלך המעבר לדירה חדשה וזה מעבה את כל הענף למה שנקרא "תקופת לחץ" התקופה הזו לרוב יוצרת חוסר סדר ולכן חברות מעלות את מחירי ההובלות ומנסות להכניס כמה שיותר בכמה שפחות עבודה.חברת הובלות מקצועית שעובדת מסודר תחזיק מערך לוגיסטי מיומן שימנע את ה"אי סדר" וכך מבחינתה הכל ימשיך כרגיל וגם המחירים יישארו כמו תמיד.
  כמו כן יש יתרון בהוזלת המחיר לתיאום מוקדם של ההובלה כי דבר זה יוצר יכולת להיערכות מוקדמת וכמו כן לשריון מחירים זול יותר אצל הצוותים העובדים וכך גם אפשרות להוזיל את המחיר ללקוח.
  יש כל כך הרבה חברות הובלה, איך יודעים איזו טובה ואיזו לא ? 
  הדבר המשמעותי ביותר והוא גם הסימן הכי ברור לטיב החברה הוא המוניטין!הקישו את שם החברה בגוגל וחפשו ביקורות שלקוחות כתבו על השירות שלהם. בעידן האינטרנט הכל חשוף ובמידה ויש חברה שגרמה נזק ללקוח או שלא סיפקה שירות טוב הוא כמובן יכתוב על זה באחד הפורומים וינסה להזהיר אנשים מהמלכודת שאליה הוא נפל.
  כמו כן תוכלו למצוא גם לקוחות שהיו כל כך מאושרים עד שטרחו לכתוב ולהמליץ לבאים אחריהם..
  האם צריך לחתום על הסכם התקשרות עם חברת ההובלות טרם ביצוע ההובלה ? 
  אני אענה בשאלה. נגיד שנפלתם על מוביל נוכל ומהרגע שהמשאית יצאה לדרכה נעלמו עקבותיה, מה תעשו ? איך תוכיחו לבית המשפט שכל הרכוש שלכם נמצא בידי מישהו אחר ?
  אם כך ברור שצריך לחתום על הסכם התקשרות! וצריך גם לשים לב שעל ההסכם יש מספר ח.פ של חברת ההובלות ולהצליב אותו עם המידע באינטרנט כדי לראות שהוא תואם את שם חברת ההובלות.זה הביטוח שלכם כדי לוודא שבמקרה שתצטרכו לתבוע בגין נזק או אבדה יש לכם פרטים מאומתים של הספק שהוביל עבורכם את הפריטים.
  האם מחיר ההובלה כולל שירות או שצריך לתת טיפ למובילים ? 
  מובילים הם קצת כמו מלצרים, הם יכולים לספק לכם שירות מחויך ואדיב ולהשקיע מאמץ רב ונכונות לעזור והם גם יכולים לבוא במצב רוח של "בואו נגמור עם זה יאללה", במקרה כזה מה שנותן לכם את ההתחייבות למאמץ מוגבר מצד נותן השירות הוא הטיפ.
  כמו שהמלצר יודע שלא יקבל טיפ אם לא יתאמץ ויתייחס טוב כך גם המוביל.. נהוג לתת טיפ ואני תמיד ממליץ לתת אותו בסוף כדי שיהיה להם למה לצפות ושלא יעלם הצורך להרשים ולרצות אתכם.עוד טיפ קטן – אל תסגרו את הטיפ עם חברת ההובלות כי סביר להניח שהוא לא יגיע בשלמותו לצוות המובילים עצמם כמו גם שאין להם סיבה להתאמץ בשבילכם כי הטיפ כבר ניתן.
  מה קורה כשיש שינוי בגודל התכולה ? האם לעדכן את המובילים או שיהיה בסדר ? 
  תמיד צריך לעדכן את המובלים! זה עלול לעלות לכם ביוקר אם לא תעדכנו..
  המשאית איתה הם יוצאים לדרך מותאמת לפרטים שציינתם בפני חברת ההובלות!
  גם המחיר שקיבלתם נמדד לפי גודל התכולה כך שעדיף להודיע מראש ולדעת מראש את השינוי שזה יוצר עבורכם בתשלום, אחרת כשהמובלים כבר נמצאים אצלכם בדירה יש להם את כל הלגיטימציה להעלות את המחיר בצורה מופקעת ואתם תהיו במצב של קהל שבוי שאין לו ברירה אלא לשלם.
  דילוג לתוכן