שניר הובלות תל אביב והמרכז

הובלה קטנה

טלפון

תנו לייק!

צרו קשר!

  shutterstock_134365157

  הובלה קטנה
  admin

  הובלה קטנה

  כיום שוק ההובלות מתפתח גם לכיוונים אחרים. לא רק משאיות גדולות ועמוסות, אלא בנוסף גם הובלה קטנה וחכמה לבית הלקוח.

  בחודשים אוגוסט וספטמבר ישנו קהל גדול שנע ממקום למקום. צעירים אחרי צבא, סטודנטים ומשפחות צעירות אורזים את חפציהם ומשנות כתובת. משאיות גדולות מגיעות לפעמים עד פתח הדלת ושלושה בחורים חסונים מתחילים להעביר מהדירה אל המשאית את תכולת הסלון והחדרים.

  אבל בין כל ההובלות האלו, ישנו גם צורך אחר. יותר ויותר אנשים משתמשים בהובלה קטנה. פסנתר, מקרר, ריהוט גן או כל חפץ אחר שאינו נכנס במכונית הפרטית מובילים אותו בהובלה קטנה. בדרך כלל ההובלות הללו מתרחשות בעיקר במתחם האורבני, פחות בקו הבינעירוני אם כי ישנם גם הובלה קטנה של פריט חשוב או משהו שנשאר מאחור.

  שוק ההובלות הקטנות בשגרה מתרכז בקניות מוצרים בסופרמרקטים או בחנויות בהם ניתן לרכוש מהבית את המוצרים. כיום ההזמנות דרך החנויות המקוונות הם דבר שכיח וכמות גדולה יותר של אנשים מתחילים להתחבר לרשת ולהזמין את מה שהם רוצים דרך אתר האינטרנט של החברה או החנות. בעבר צרכנים חששו מאד להזמין בדרך הזו, אבל ככל שהמסחר נהיה גדול יותר הבינו שם שהם חייבים לשפר את האבטחה כדי לשפר לא רק את מתן השירות אלא גם את האמינות כדי שלצרכנים רבים זה יהיה נגיש וכך יוכלו למעשה לחסוך זמן ובמקום להגיע פיזית למקום יוכלו להזמין ולשלם זאת מראש.

  הובלה קטנה אם כן, היא הפתרון המושלם לצרכן הפשוט שאינו מעוניין להעביר דירה שלמה או בניין משרדים אלא רוצה פריט מסוים או חפץ שאין ביכולתו לשנע אותו. עסקה זו משתלמת לשני הצדדים כיוון שהמוביל אינו גובה מחיר מופרז והצרכן משלם הרבה פחות על ההובלה. הובלה קטנה מצריכה גם רכב קטן יותר ממשאית וכך ההוצאות שיש למוביל קטנות משמעותית.

  אז אם אתם עוברים למקום כלשהו, סטודנטים שאין להם הרבה דברים כבדים או שאתם צריכים רק משהו אחד מהחנות, הפתרון האידיאלי עבורכם הוא הובלה קטנה.

  הובלה קטנה

  דילוג לתוכן