שניר הובלות תל אביב והמרכז

הובלות מנוף רמת גן- חותכים את זמן ההובלה לחצי

טלפון

תנו לייק!

צרו קשר!

  shutterstock_134365157

  הובלת מנוף
  admin

  הובלות מנוף רמת גן- חותכים את זמן ההובלה לחצי

  מעבר דירה הוא סיפור לא פשוט, יש כל כך הרבה דברים שעלינו להספיק לעשות לפני המעבר, תוך כדי וגם אחרי מן הסתם.

  עלינו לתאם כל מיני דברים, ההעברות, שינויים בעיקר כאשר המעבר מתבצע מעיר לעיר, מה שהופך את העניינים לקצת יותר מסובכים. יש מאיתנו גם כאלה שלוקחים חופש מהעבודה בכדי שיוכלו לעבור בראש יחסית שקט אבל מי מאיתנו שלא עושה זאת ומנסה לתמרן בין כל העולמות יימצא את עצמו לחוץ, אולי גם קצת עצבני. כדי להקל על התהליך, מומלץ לבחור בהובלות מנוף ברמת גן והסביבה.

  מה ההבדל בין הובלת מנוף להובלה רגילה?

  הובלה רגילה מתבצעת עם משאית, נהג וכמה מובילים, תלוי בסוג וגודל ההובלה. הובלה כזו יכולה להימשך חצי יום שלא לדבר גם על תהליך הפריקה.

  גם במצבים בהם בוחרים חברת הובלות מקצועית שעושה שימוש בכל מיני כלים וטכנולוגיות מהתחום, עדין מדובר בהובלה יחסית ארוכה ומסורבלת, בעיקר כאשר מדובר בקומה גבוהה ובעיקר כאשר כמות הדברים שיש להעביר גדולה.

  לעומת זאת, הובלה עם מנוף היא הובלה שמתבצעת באמצעות מנוף, כלומר למשאית עצמה מחובר מנוף שעולה עד לקומה שבה אנו גרים. את הציוד מעמיס המנוף ומוריד אותו ישירות למשאית, שלב אחר שלב. הובלה כזו חוסכת לנו המון המון זמן כי אנו בעצם מורידים את כמות האנשים שמבצעים את העבודה וכך גם חוסכים בכוח אדם.

  מתי חייבים לבחור בהובלה עם מנוף?

  1. כאשר חברת הניהול של הבניין דורשת זאת במטרה לשמור על הבניין ועל השטחים הציבוריים
  2. כאשר אין מעלית בבניין וקשה עד בלתי אפשרי להוריד את כל הציוד
  3. כאשר מדובר בציוד מאוד מאוד כבד כמו כלי נגינה, רהיטים מסיביים שלא ניתן לפרק וכדומה

  לסיכום, אם אתם רוצים לחסוך זמן יקר, לעבור ביעילות ובמהירות, כדאי לחפש אחר חברת הובלות הפועלת באזור רמת גן, תל אביב והסביבה. מומלץ לבחור בחברה אמינה ומקצועית, הפועלת לפי כללי הבטיחות ועושה שימוש במכשור מתקדם.

  הובלת מנוף

  דילוג לתוכן