שניר הובלות תל אביב והמרכז

הובלות עם מנוף – מתי צריך, למה ואיך?

טלפון

תנו לייק!

צרו קשר!

  shutterstock_134365157

  חברת הובלות עם מנוף
  admin

  הובלות עם מנוף – מתי צריך, למה ואיך?

  הובלות רבות מסתכמות במשאית, מוביל אחד או שניים, כמה שעות בודדות של עבודה ובזה הסיפור נגמר. יחד עם זאת, יש לא מעט הובלות, בעיקר הובלות גדולות או הובלות שמתבצעות ממשרדים בקומות גבוהות או דירות ללא מעלית בהן זה לא מספיק ואז צריך לחפש בין חברות הובלות עם מנוף.

  טיפים לבחירת חברת הובלות עם מנוף

  בואו לא נשכח שתקופת המעבר הינה עמוסה ולחוצה בין כה וכה, לכן חשוב להשקיע זמן ואנרגיה בתהליך בחירת חברת הובלות מקצועית.

  מומלץ לבחור חברה המספקת שירותי הובלות מנוף בצורה בטיחותית, חברה המחזיקה בכל האישורים הנדרשים בכדי לעבוד עם מנוף.

  בנוסף, שווה לבחור בחברה המשלבת בין שירותים נוספים וכך תקלו על עצמכם את תהליך ההובלה כמו למשל חברה שגם עוזרת בתהליך האריזה, מעמיסה ופורקת את הארגזים, אם צריך גם מרכיבה את הרהיטים, חברה שמעניקה אחריות על השירות ומבטחת את הציוד שלכם. בחירת חברה בצורה כזו, בה אנו מקפידים על כל הפרמטרים תגדיל את הסיכוי למעבר יעיל, מוצלח ובטיחותי.

  היתרונות של מעבר עם מנוף

  ראשית כל, כאשר אנו בוחרים לבצע את ההובלה עם מנוף, הסיכוי שהחפצים שלנו ינזקו במהלך המעבר פוחתים משמעותית. שנית, הובלה כזו חוסכת גם לנו וגם לחברת ההובלה זמן רב.

  המחיר של הובלה עם מנוף

  ובכן, זה מאוד תלוי בסוג ההובלה כלומר מאיזה קומה מבצעים את המעבר (ככל שהקומה גבוהה יותר, זה מייקר את ההובלה משום שיש מנופים שלא מגיעים לקומות גבוהות ואז צריך מנוף מיוחד שנחשב ליקר יותר). בנוסף, יש מנופים שמסוגלים לסחוב משקל מסוים ולכן גם גודל ההובלה משפיע על המחיר. דבר נוסף הוא מאיפה לאיפה מבצעים את ההובלה שכן, ככל שהמרחק בין הנקודות גדול יותר, כך המחיר בהתאם. אם ברצונכם להוזיל את עלות ההובלה, כדאי לבדוק לגבי חברת הובלות עם מנוף כמה שיותר מוקדם ולא לחכות לרגע האחרון. בנוסף, שווה לבדוק לגבי חברה הפועלת באזור המגורים שלכם, משהו שיכול להוזיל משמעותית את עלות ההובלה.

  חברת הובלות עם מנוף

  דילוג לתוכן