שניר הובלות תל אביב והמרכז

הובלת כספת

טלפון

תנו לייק!

צרו קשר!

  shutterstock_134365157

  הובלת כספת
  admin

  הובלת כספת

  כספת היא אמצעי קיבול מאובטח לשמירה על מסמכים רגישים, חפצים יקרי ערך וכמובן כסף מזומן. התכונות של הכספת הופכות אותה למוצר יחסית יקר, ולכן אין פלא שאנשים פרטיים וגם בעלי עסקים מעוניינים להעביר אותה ממקום למקום יחד איתם. במילים אחרות, מי שמתכנן מעבר דירה או משרד לא יכול להשאיר את הכספת מאחור. השאלה היחידה מבחינתו היא כיצד כדאי לבצע הובלת כספת ובמה זה כרוך.

  שירות מקצועי של הובלת כספת שונה משירותי הובלות רגילים. קודם כל, הכספת עצמה היא פריט כבד שמשקלו עשוי להגיע למאות ק"ג. יש הבדלים בין כספות קטנות, בינוניות וגדולות אך לרוב מדובר בפריט שדורש שימוש בצוות הובלה שלם או אפילו במנוף. שנית, העלות של הובלת כספת מתומחרת בנפרד משאר שירותי ההובלה. הסיבה לכך היא שבדרך כלל צריך לפרק את הכספת ולאחר מכן להתקין אותה מחדש.

  מי יכול להוביל כספת?

  הנה כמה טיפים שבעזרתם קל יותר לבצע הובלת כספת ממקום למקום ומבתים פרטיים או משרדים:

  א. בדקו האם לחברת הובלות יש ניסיון עם כספות – שיחת טלפון קצרה עם נציגי חברת הובלות יכולה לספק מידע על הניסיון שלה עם כספות. במידה ולחברת הובלות מסוימות אין ניסיון עם כספות, עדיף לוותר על השירות ולחפש חברה אחרת.

  ב. בררו מה כולל השירות – מומלץ לבדוק מראש האם נציגי חברת ההובלות מסוגלים לפרק את הכספת ולאחר מכן להתקין אותה מחדש בלי לפגוע במנגנון הנעילה. אם לחברת ההובלות אין אנשי מקצוע עם הכשרה כמנעולנים, סביר להניח שתצטרכו להזמין מנעולן בנפרד.

  ג. בדקו מי מבצע את ההובלה – אמינות של חברת הובלות היא עניין מרכזי בכל הנוגע לשינוע של כספות. לא משנה אם מדובר בכספת ביתית או עסקית, האמינות צריכה לעמוד בראש סדר העדיפויות שלכם.

  צריך להשקיע לפחות כמה ימים בהשוואה בין חברות לפני שמזמינים שירות רגיש ומיוחד כמו הובלת כספת. אפשר להיעזר במידע שמופיע באתרי האינטרנט, לפגוש נציגים של חברת הובלות כדי לקבל מהם הצעת מחיר מסודרת ולשמוע המלצות מלקוחות שכבר השתמשו בשירות.

  download-9

  דילוג לתוכן