שניר הובלות תל אביב והמרכז

הובלות מנוף אשדוד – עוברים בטוח, יעיל וחסכוני

טלפון

תנו לייק!

צרו קשר!

  shutterstock_134365157

  הובלות עם מנוף
  admin

  הובלות מנוף אשדוד – עוברים בטוח, יעיל וחסכוני

  מחפשים חברת הובלות עם מנוף באשדוד! מעולה הגעתם לעמוד הנכון.

  אנו מבינים עד כמה מעבר לדירה או בית חדשים, מעבר למשרד או כל סוג אחר של מעבר יכולים להיות מעייפים, קשים ומאתגרים כאחד ולכן בחרנו להקל עליכם עם שירות מעולה הכולל הובלה עם מנוף.

  למעשה, השימוש במנוף לא הכרחי בכל מקרי ההובלה, אך ברגע שמדובר בקומה גבוהה, בניין ללא מעלית, מעבר הכולל מוצרים כבדים מהרגיל כמו פסנתר, רהיטים מסיביים מאוד וכדומה, כן שווה לבחור בחברה המבצעת את ההובלה בעזרת מנוף.

  הובלה עם מנוף איך זה עובד?

  בשונה מהובלה רגילה בה מגיעים 2-4 מובילים עם נהג ומשאית גדולה, כאן המשאית מחוברת למנוף שעליו מעמיסים את הציוד שלאחר מכן עובר למשאית.

  מתי נזקק לשירות של הובלה עם מנוף?

  1. כשלא ניתן להעביר את הציוד בחדר המדרגות
  2. כשאין מעלית בבניין
  3. כשמדובר בקומה גבוהה במיוחד
  4. כשיש הרבה ציוד
  5. כשיש ציוד כבד מהרגיל

  ברוב המקרים, השימוש בשירות הזה מסייע לנו לקצר באופן משמעותי את זמן ההובלה ולהפוך אותה למהירה ויעילה הרבה יותר בהשוואה להובלה רגילה.

  חברת הובלות עם מנוף באשדוד איך בוחרים?

  אנו חיים בשנות ה-2000 בהן עידן האינטרנט מקל עלינו בצורה משמעותית, בעיקר כאשר עלינו לבחור בעלי מקצוע או שירותים מהסוג הזה. כל מה שאתם צריכים לעשות הוא פשוט להיכנס למנוע החיפוש Google  ומשם הדרך מתקצרת. חפשו חברות הובלות עם מנוף באשדוד ונסו להתרשם מאתר אמין ומקצועי. בנוסף, שווה לבדוק לגבי המלצות אמיתיות, להתייעץ עם חברים או שכנים שגרים לידכם וביצעו לאחרונה הובלה מהסוג הזה. גם הווטצאפ והפייסבוק יכולים לשמש אתכם ככלי המלצה מעולה.

  הובלה עם מנוף כמה זה עולה?

  ובכן, המחיר משתנה בין חברה לחברה ותלוי כמובן בהמון גורמים. לרוב החברות מתמחרות את ההובלה לפי הקומה. כלומר עד קומה חמישית יש מחיר יחסית אחיד ומקומה חמישית והלאה, המחיר עולה בהדרגה.

  חשוב לבחור בחברת הובלות מקצועית המספקת ביטוח על הציוד שלכם ולנסות לבצע את הבחירה מוקדם ככל האפשר, כדי לסגור את כל הפרטים ולתאם את תאריך ההובלה המתאים לכם.

  הובלות עם מנוף

  דילוג לתוכן